Nie masz produktów w koszyku.

- Czy istnieje idealna torba dla mam? Bibabu.pl

przez Edyta 14.12.2018 10:17 Komentarze

Zastanawiając się nad tym jaka jest idealna torba dla mam musimy wziąć pod uwagę pewne cechy, które musi ona spełniać.

Przede wszystkim torebka mamy to miejsce, w które musi pomieścić wiele drobiazgów i niezbędnych przedmiotów w tym tych „na wszelki wypadek”, które każda mama zawsze ma przy sobie. Chcąc być przygotowaną na prawie każdą sytuację, do torby trzeba zmieścić naprawdę dużo.

Jednak pojemność to nie wszystko. Ważna jest możliwość poukładania w niej przedmiotów, tak by nie było konieczności nurkowania w czeluściach torebki za każdym razem, gdy chcemy w niej coś znaleźć. W torebce mamy nie ma miejsca na chaos panujący w wielu damskich torebkach. Tu musi być wszystko dobrze zorganizowane i łatwo dostępne w czym pomagają liczne różnego rodzaju kieszonki i schowki – te mniejsze i większe, zewnętrzne i wewnętrzne, otwarte – pozwalające na szybki dostęp, zapinane na zamek – by można było bezpiecznie schować klucze czy dokumenty, z gumką – utrzymujących butelki w pionie, nieprzemakalne, czy te z termoizolacją, utrzymujące temperaturę do kilku godzin.

Idealna torebka dla mamy powinna być również lekka, gdyż akcesoria dziecięce w niej noszone, ważą wystarczająco dużo dlatego ważne jest by torba nie stanowiła dodatkowego obciążenia.

Torebka mamy jest nieodłącznym towarzyszem podróży przez życie z maluszkiem – podczas spacerów w parku, na placu zabaw, w podróży czy podczas karmienia, a tym samym jest narażona za zabrudzenia. Dlatego ważne przy wyborze torebki dla mamy jest sprawdzenie, czy jest ona łatwa w czyszczeniu i pielęgnacji.  Należy też zwrócić uwagę na to, by materiał z którego jest zrobiona był trwały, odporny na warunki atmosferyczne, a wykończenie torebki było solidne.

Warto sprawdzić, czy torebka ma regulowane paski, pozwalające zmieniać sposób jej noszenia, oraz specjalne mocowania do wózka.

Dodatkowe akcesoria dołączane do torebki są również nieocenione: mata do przewijania – składana lub zwijana, dopasowana do torebki zarówno wielkością jak i kolorem, dająca komfort, niezależność i poczucie higieny, opakowanie na smoczek, saszetka z suwakiem, termoizolacyjna torebka bądź tuba na butelki.

Jednak funkcjonalność torebki to nie wszystko. Każda mama jest również kobietą, a torebka jest wizytówką kobiety . Dlatego ważne jest by torebka mamy była również elegancka, zgrabna, miała modny design i pasowała do stylu kobiety, która ją nosi.

Poniżej przedstawiamy nasz rankig toreb na 2018 rok:

1. Torba lassig green label z akcesoriami mix'n'match - różne kolory

2.  SKIP HOP Torba Suite Satchel 6w1 - różne kolory

3. Skip hop torba duo french stripe

4. Torba okiedog gala tote bag 

5. Elodie details torba do wózka cheetah

 

Mamusie, które same wolą poszukać odpowiedniego modelu zapraszamy samodzielnego wyszukania wśród naszych pozycji torebki bądź plecaka idealnego dla siebie.

Kolekcja

Skomentuj

* Wymagane pola