Nie masz produktów w koszyku.

- By niejadek zjadał owoce i warzywa Bibabu.pl

przez Ola 15.02.2019 14:07 Komentarze

 Zastanawiasz się jak sprawić, by Twoje dziecko polubiło owoce i warzywa? Kolekcja Fruits & Veggies od Oli&Carol może przynieść rozwiązanie! Owoce i warzywa nigdy nie były tak słodkie!  

 Marchewka Cathy, Jarmuż Kendall, Banan Ana,,Avocado Arnold Brokuł  Brucy i Arbuz Wally to tylko część kolekcji gryzaków Fruits & Veggies firmy Oli&Carol.T o wyjątkowa kolekcja składająca się z najzdrowszych owoców i warzyw w soczystych kolorach stworzona, by od najmłodszych lat zapoznawać i zaprzyjaźniać maluszki ze zdrowym jedzeniem jednocześnie przynosząc ulgę w trudnym okresie ząbkowania i dawać radość zabawy. 

Ta nowa kolekcja będzie pierwszym krokiem do tego, aby Twoje dziecko podczas zabawy pokochało owoce i warzywa.

Zbierz je wszystkie ... !!!

 Wypracowanie zdrowych nawyków u dzieci jest bardzo ważne.

Owocowe i warzywne gryzaki  mogą być pierwszym krokiem do poznania i polubienia poprzez zabawę zdrowego jedzenia i nauki zdrowych nawyków żywieniowych.

  • Są w pełni bezpieczne dla dzieci i środowiska. Wykonane z naturalnej gumy z malezyjskiego drzewa kauczukowego Hevea, są elastyczne i miękkie, łatwe do chwycenia małymi rączkami i bezpieczne do gryzienia.Bezpieczeństwo dziecka zapewniają również certyfikowane barwniki spożywcze, którymi ręcznie malowane są zabawki. Są nietoksyczne - wolne od BPA, PVC, ftalanu i nitrozoaminy. 
  • Zabawki i gryzaki Oli&Carol są certyfikowane przez Bureau Veritas  i całkowicie bezpieczne dla dzieci, nietoksyczne – spełniają normy bezpieczeństwa zabawek EN71, są zgodne ze standardami ASTM i Reach.
  • Gryzaki są również bezpieczne dla środowiska gdyż ulegają biodegradacji.
  •  Nie mają dziurek, dlatego są bezpieczne nie tylko jako gryzaki, ale również zabawki do kąpieli czy do zabawy na spacerze. Nie zbierze się w nich pleśń.
  • Pielęgnacja zabawek jest bardzo prosta – wystarczy przetrzeć zabawkę wodą z mydłem i wysuszyć ściereczką. Nie należy ich sterylizować.

Zabawki należy przechowywać w suchym miejscu – pozostawione na wilgotnym brzegu wanny zaczną jak wszystkie naturalne produkty pleśnieć. Nie należy pozostawiać zabawki w słońcu przez dłuższy czas, gdyż może spowodować to zanikanie kolorów.

Jeśli szukasz gryzaka, który jest nietoksyczny, ekologiczny ręcznie robiony i pomoże wypracować zdowe nawyki u Twojego maluszka –sięgnij po gryzaki Oli&Carol

 

Skomentuj

* Wymagane pola