Dostawa w sklepie BIBABU.PL

Informacje na temat kosztów i sposobów dostawy zamówień realizowanych w naszym sklepie.

Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

1. Kurier PATRON SERVICE lub DHL 14 zł (przedpłata)

Kurier to sprawdzony i pewny sposób dostawy. Jeśli zamówienie zostało opłacone do godz. 12:00 i może zostać skompletowane tego samego dnia, kurier odbierze je od nas niezwłocznie i na drugi dzień zostanie dostarczone do odbiorcy. Koszt dostawy jest niezależny od wielkości i wagi paczki. Przy wybraniu tego sposobu dostawy otrzymasz od nas mailem niezbędne informacje do monitorowania swojej przesyłki.

2. Kurier PATRON SERVICE lub DHL 18 zł (za pobraniem)

To wygodna metoda dla osób, które nie chcą płacić przelewem. Paczka zostanie dostarczona dzień po jej nadaniu, a należność zapłacisz kurierowi w momencie jej odbioru.

3. POCZTA POLSKA "Kurier 48" 13 zł (przedpłata)

Twoje zamówienie możemy także nadać za pośrednictwem Poczy Polskiej. Przesyłki opłacone do godz. 13:00 nadamy jeszcze tego samego dnia i w ciągu 2 dni powinny znaleźć się u adresata. Zamówienia opłacone później, nadamy następnego dnia rano. Cena paczki jest stała i nie zależy od wielkości, ani wagi.

4. POCZTA POLSKA "Kurier 48" - 18 zł (za pobraniem)

To wygodna metoda dla osób, które nie chcą płacić przelewem. Za zamówione produkty zapłacisz listonoszowi przy odbiorze przesyłki. Cena paczki jest stała i nie zależy od wielkości, ani wagi. Przesyłka nadawana jest od razu po jej skompletowaniu.

5. ODBIÓR OSOBISTY 0 zł

Większość produktów możesz odebrać w naszym sklepie chwilę po zakupie. W tym wypadku będziesz mógł obejrzeć wybrane produkty przed kupieniem. Z chęcią również posłużymy Ci swoją radą i doświadczeniem.

6. DARMOWA DOSTAWA od 300 zł 

To cena jednej torby i gadżetu dla Twojego malucha. Sam zdecyduj co chcesz mieć, a transport zostaw nam!

Jeśli chcielibyście nas o coś zapytać, piszcie: biuro@bibabu.pl Zapraszamy! Zespół BiBaBu s.c.