Płetwa do pływania pink

Oceń ten produkt jako pierwszy

139,00 zł

Dostępność: W magazynie

SwimFin jest pierwszym, naprawdę innowacyjnym i niezwykle pomocnym przyrządem do nauki oraz doskonalenia umiejętności pływania. W przeciwieństwie do popularnych kół, rękawków, czy "makaronów” SwimFin działa w harmonii z ciałem i sprzyja utrzymywaniu naturalnej pozycji pływania.
SKU: SF2

Informacje dodatkowe

Producent SwimFin
Gwarancja 12 miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 24h
 

Opis produktu

Płetwa SwimFin jest doskonałą pomocą dydaktyczną do nauki pływania dla dzieci. Umożliwia naukę pływania bez krępowania ruchów i przy jej pomocy dziecko może uczyć się pływać wszystkimi stylami - żabką, kraulem, czy motylkiem.  

SwimFin sprawdza się zarówno u dzieci, które dopiero uczą się pływać, jak również u tych, które chcą podnieść swoje umiejętności. Płetwa nadaje się także dla zaawansowanych pływaków, którzy chcą poprawić swoją technikę. 

Psychologiczna część nauki pływania rozpoczyna się jeszcze przed samą lekcją. W nauce pływania niezwykle istotne jest poczucie bezpieczeństwa, a to zapewnia płetwa SwimFin na każdym etapie nauki!

SwimFin inspiruje i zachęca do zabawy. Dzieci, które mają płetwę na plecach stają się bardziej aktywne, chętne do zabaw i eksperymentów w wodzie. SwimFin daje im poczucie bezpieczeństwa, pobudza wyobraźnię i motywuje do nauki.

Najważniejsze informacje, jakie powinno się wiedzieć o płetwie SwimFin:

  • Im więcej płetwy znajdzie się pod wodą, tym większe da ona wsparcie.

Oznacza to, że kiedy dziecko zachowuje niemal pionową pozycję, próbując płynąć „pieskiem” - SwimFin prawie w całości znajduje się pod wodą, dając maksimum wsparcia. Im bardziej poziomą pozycję przyjmie dziecko - tym bardziej SwimFin będzie „wystawać” nad powierzchnię wody, dając coraz mniej wsparcia. Dziecko wówczas zacznie pływać bardziej samodzielnie.

  • Płetwa SwimFin powinna być "noszona" na górnej części pleców, powyżej środka ciężkości. Prawidłowo umieszczona płetwa nie przewróci dziecka do przodu, ale „zawiesi” go w wodzie (patrz zdjęcia).
  • Płetwy SwimFin nie trzeba pompować, nie ma ryzyka przebicia jej, nie ma też potrzeby, aby dziecko było dodatkowo asekurowane przez kamizelkę do nauki pływania, czy rękawki. 

SwimFin jest unikalny – sprawdza się dla osób w każdym wieku, z różnymi umiejętnościami, a także pozwala na naukę pływania w dowolnym stylu.

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.