Płetwa do pływania szara

Oceń ten produkt jako pierwszy

139,00 zł

Dostępność: DOSTAWA W DRODZE

SwimFin jest pierwszym, naprawdę innowacyjnym i niezwykle pomocnym przyrządem do nauki oraz doskonalenia umiejętności pływania. W przeciwieństwie do popularnych kół, rękawków, czy "makaronów” SwimFin działa w harmonii z ciałem i sprzyja utrzymywaniu naturalnej pozycji pływania.
SKU: SF6

Informacje dodatkowe

Producent SwimFin
Gwarancja 12 miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 2 - 4 dni
 

Opis produktu

Płetwa SwimFin jest doskonałą pomocą dydaktyczną do nauki pływania dla dzieci. Umożliwia naukę pływania bez krępowania ruchów i przy jej pomocy dziecko może uczyć się pływać wszystkimi stylami - żabką, kraulem, czy motylkiem.  

SwimFin sprawdza się zarówno u dzieci, które dopiero uczą się pływać, jak również u tych, które chcą podnieść swoje umiejętności. Płetwa nadaje się także dla zaawansowanych pływaków, którzy chcą poprawić swoją technikę. 

Psychologiczna część nauki pływania rozpoczyna się jeszcze przed samą lekcją. W nauce pływania niezwykle istotne jest poczucie bezpieczeństwa, a to zapewnia płetwa SwimFin na każdym etapie nauki!

SwimFin inspiruje i zachęca do zabawy. Dzieci, które mają płetwę na plecach stają się bardziej aktywne, chętne do zabaw i eksperymentów w wodzie. SwimFin daje im poczucie bezpieczeństwa, pobudza wyobraźnię i motywuje do nauki.

Najważniejsze informacje, jakie powinno się wiedzieć o płetwie SwimFin:

  • Im więcej płetwy znajdzie się pod wodą, tym większe da ona wsparcie.

Oznacza to, że kiedy dziecko zachowuje niemal pionową pozycję, próbując płynąć „pieskiem” - SwimFin prawie w całości znajduje się pod wodą, dając maksimum wsparcia. Im bardziej poziomą pozycję przyjmie dziecko - tym bardziej SwimFin będzie „wystawać” nad powierzchnię wody, dając coraz mniej wsparcia. Dziecko wówczas zacznie pływać bardziej samodzielnie.

  • Płetwa SwimFin powinna być "noszona" na górnej części pleców, powyżej środka ciężkości. Prawidłowo umieszczona płetwa nie przewróci dziecka do przodu, ale „zawiesi” go w wodzie (patrz zdjęcia).
  • Płetwy SwimFin nie trzeba pompować, nie ma ryzyka przebicia jej, nie ma też potrzeby, aby dziecko było dodatkowo asekurowane przez kamizelkę do nauki pływania, czy rękawki. 

SwimFin jest unikalny – sprawdza się dla osób w każdym wieku, z różnymi umiejętnościami, a także pozwala na naukę pływania w dowolnym stylu.

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.