żyrafka sophie w pudełku "timeless"

Oceń ten produkt jako pierwszy

79,00 zł

Dostępność: DOSTAWA W DRODZE

Żyrafa Sophie w eleganckim, klasycznym pudełku "timless". Idealny pomysł na prezent!

SKU: 616400

Informacje dodatkowe

Producent Vulli
Gwarancja 12-miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 24h
 

Opis produktu

Żyrafa Sophie to pozornie zwykła, mała, gumowa zabawka. Zwierzątko o wzroście 18 cm, koloru złamanej bieli z brązowymi cętkami. Ma 4 nogi, parę uszu i parę rogów. Ale.. od ponad 50 lat nieustająco jest najpopularniejszą „pierwszą zabawką” kolejnych pokoleń francuskich niemowląt!

Jej sława powoli obejmuje cały świat, bawią się nią także dzieci gwiazd. Popularny angielski serwis internetowy Mumsnet.com przyznał jej nagrodę Mumsnet Best w kategorii „Best Gift for a Newborn” (Najlepszy Prezent dla Noworodka). Sophie ma w sobie TO COŚ, co sprawia, że niemowlęta nie potrafią się z nią rozstać! 

Jej kształty są stworzone do małych rączek - jej szyja jest superwygodnym uchwytem, a głowa i nogi – wymarzonymi gryzakami. Dzięki temu, kiedy niemowlę dorasta, Sophie staje się niezastąpionym przyjacielem przy bolesnym ząbkowaniu. Jej brązowe cętki i czarne, wielkie oczy przyciągają uwagę niemowlęcia dużo bardziej, niż feeria kolorów innych zabawek.

Ten, kto ją projektował, umiał świetnie obserwować dzieci, bo naukowe badania na temat preferencji i uwagi niemowląt były przeprowadzone dużo później, niż powstawała Sophie!

Sophie ma piszczałkę w brzuchu, którą nawet średnio rozgarnięty niemowlak jest w stanie uruchomić, potrząsając ją za szyję lub ściskając za głowę – piszczałka wydaje charakterystyczny dla Sophie dźwięk „pouik”, przypominający śmiech.

Sophie jest miękka, więc bezpieczna w użyciu – w niezręcznych rączkach niemowlęcia, przy nieskoordynowanych ruchach, nie ma szans, aby dziecko uderzyło się nią w czasie zabawy w główkę albo w buzię, jak to dzieje się często z grzechotkami. Możesz spokojnie zostawić ją samą z dzieckiem.

Naturalna guma z drzewa Hevea, z której jest robiona Sophie jest jedwabista w dotyku – jak kobieca skóra, której dotyk uwielbiają noworodki. Jej smak i zapach – delikatny, ale charakterystyczny – najwyraźniej bardzo odpowiada niemowlętom.

Zrobiona z naturalnej gumy (bez ftalanów) i barwiona farbą spożywczą jest równie bezpieczna do gryzienia, ssania, ciumkania i mamlania w buzi jak smoczek. I co najważniejsze - bardzo trudno ją przegryźć! 

Coś jeszcze w sobie musi mieć ta Sophie – może to ten smak i zapach gumy Hevea, a może szczególny wyraz pyszczka? Bo niemowlęta przepadają za nią, nawet jeżeli są otoczone innymi, podobnymi zabawkami.

Produkowana w Unii Europejskiej!

Przeznaczona dla dzieci już od pierwszych chwil życia.

Uwaga: ze względu na to, że Sophie jest produktem z naturalnej gumy, nie wolno jej sterylizować!

Zabawkę należy myć wodą i mydłem i po umyciu wycierać do sucha.

Sophie otrzymała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4296.

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.