Tron - nocnik jednorazowy

Oceń ten produkt jako pierwszy

6,99 zł

Dostępność: W magazynie

Pierwszy na świecie, niezwykle praktyczny - JEDNORAZOWY NOCNIK! Wielkości tabliczki czekolady bez problemu zmieści się w kieszeni, plecaku, czy damskiej torebce! Teraz mając 'Tron" przy sobie bez obaw możesz wyjść z dzieckiem nawet na całodzienny spacer!

SKU: tron01

Informacje dodatkowe

Producent Saritor Omega
Gwarancja 12-miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 24h
 

Opis produktu

Pierwszy na świecie, niezwykle praktyczny JEDNORAZOWY NOCNIK!

Produkt wymyślony i opatentowany w Polsce!

Mając przy sobie "TRON" masz pewność i spokój, że w nagłej sytuacji będziesz przygotowany! Nocnik idealnie sprawdzi się na placu zabaw, basenie, w parku, czy innym miejscu publicznym, gdzie z reguły brakuje toalety lub jest do niej daleko!

TRON sprawdzi się również w czasie podróży dowolnym środkiem transportu, gdy brakuje toalety (np. w samochodzie) lub jest ona w złym stanie higienicznym.

TRON to także świetne zabezpieczenie dla dziecka, które cierpi na chorobę lokomocyjną. Jego super chłonna wkładka bez problemu 'zwiąże' wymiociny i zmniejszy przykry zapach. 

Nocnik jest niewielki (16 x 9 x 3 cm - jest mniejszy niż tabliczka czekolady!) i z łatwością zmieści się w zwykłej damskiej torebce, plecaku lub nawet kieszeni.

Jego rozłożenie i złożenie nie wymaga skomplikowanych czynności. Harmonijkowa konstrukcja TRONU sprawia, że rozkłada się on automatycznie po wyjęciu z opakowania. Zamknięcie wymaga jedynie założenia gumki recepturki, która dołączona jest do zestawu. Po użyciu

TRON posiada specjalny wkład GELMAX - doceniany ze względu na fantastyczną zdolność wchłaniania płynów i nieprzyjemnych zapachów! Wielkość wkładki użyta w nocniku może pochłonąć nawet 250ml cieczy w czasie 30 sekund! Wkładka zamienia ciecz w gęsty żel i sprawia, że z użytego nocnika nic nie wycieknie i można go w sposób higieniczny i komfortowy donieść do najbliższego kosza na śmieci.

Nic nie cieknie, nic nie śmierdzi, a zawartość jest niewidoczna!

Nocnik wytrzymuje nacisk do 30 kg bez odkształceń, a przy zwiększonym nacisku następuje stopniowe zgniatanie pionowych płaszczyzn stelaża nocnika. Jego konstrukcja została przebadana pod kątem wytrzymałości przez Instytut Materiałów i Konstrukcji Budowlanych Politechniki Krakowskiej.

Produkt BIODEGRADOWALNY!

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.