Trener snu / lampka "sam" szary

Oceń ten produkt jako pierwszy

179,00 zł

Dostępność: W magazynie

Trener snu i lampka nocna Sam.
SKU: za-sam-01

Informacje dodatkowe

Producent Zazu
Gwarancja 12 miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 3 - 5 dni
 

Opis produktu

Czy Twoje dziecko jest rannym ptaszkiem? Czy budzi się bladym świtem?

Problemy ze snem u małych dzieci są w rzeczywistości dość powszechne, więc naprawdę nie jesteś jedynym rodzicem, który rozpoczyna dzień wcześniej niż chce. Małe dzieci nie mają poczucia czasu, jak my - dorośli. U dzieci działa to tak: "Ich dzień zaczyna się, gdy otworzą oczy rano (lub o świcie) i kończy się, gdy kładą się do łóżka"! To proste!

"Trener snu" SAM pomoże w wyjaśnieniu dziecku pojęcia czasu. Pokaże też w bardzo prosty sposób, że rodzice będą bardzo szczęśliwi, jeśli czasami rankiem dziecko poczeka trochę dłużej z ich obudzeniem. 

Dzięki SAMOWI Twoje poranki mogą rozpocząć się później, a 6 rano może minąć niezauważalnie! W weekend będziesz mieć szansę na dodatkową godzinie snu, za którą tak tęskniłeś .......!
 
Zobacz, jak to działa: 
 
Jak on to robi?
 
SAM idzie spać, kiedy umieścisz swoje maleństwo w łóżku. Baranek faktycznie zamknie oczy, a jego ekran zaświeci się na ciemno niebiesko, co oznacza "Czas na sen". Pół godziny przed ustawionym czasem budzenia (rano lub o każdej innej porze, gdy Twoje dziecko śpi), ekran zmienia kolor na zielony. Oznacza to: "Poczekaj jeszcze trochę, już niedługo rozpocznie się dzień i wszyscy wstaną". O ustawionym przez Ciebie czasie, SAM otworzy oczy, ekran zrobi się jasno niebieski, na wyświetlaczu pojawi się słoneczko i to będą sygnały dla dziecka: „OK, teraz możesz wstać, jeśli chcesz."
 
Jakie umiejętności ma SAM?
  • - posiada 2 tarcze zegara - tradycyjny i elektroniczny,
  • - budzik z 3 różnymi melodyjkami, alarm dźwiękowy może być włączony lub wyłączony, może być też nastawiony o innym czasie niż budzenie, np. pół godziny po otwarciu oczu Sama,
  • - ma 2 ustawienia budzenia: o określonym czasie, np o 7 rano lub PO określonej liczbie minut, np po 120 minutach przeznaczonych na popołudniową drzemkę maluszka,
  • - Sam może służyć jako lampka nocna - może świecić przez całą noc, przez 5, 10 lub 30 minut.
 
Dodatkowe informacje:
  • Sam może działać na baterie (4 x AA - baterie, które nie są dołączone do zestawu), może być też podłączony do prądu poprzez zasilacz, który jest w zestawie.
  • Wymiary (w cm): 20 x 12 x 14.
  • Średnica ekranu LCD: 7 cm.
  • SAM nie jest zabawką i jest testowany zgodnie z przepisami UE.
  • Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku +2-2,5 lat, w zależności od rozwoju dziecka.

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.