Thermo-butelka zmieniająca kolor pod wpływem temperatury 300 ml pink

Oceń ten produkt jako pierwszy

57,00 zł

Dostępność: W magazynie

Wytrzymała termobutelka zmieniająca kolor pod wpływem temperatury

SKU: B595210

Informacje dodatkowe

Producent Bo Jungle
Gwarancja 12 miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 24h
 

Opis produktu

Innowacyjne szklane butelki Bo Jungle!

Jesteś zwolennikiem szklanych butelek? Uważasz, że są lepsze ze względów higienicznych, ale równocześnie masz obawy, że szklana butelka może się stłuc? Marka Bo-Jungle przyszła z rozwiązaniem - szklana butelka wykonana z lekkiego szkła boro-krzemianowego, która jest łatwa do czyszczenia i sterylizacji! Szkło boro-krzemianowe używane jest w labolatoriach naukowych - jest ono odporne na zmiany temperatury i niezwykle wytrzymałe. Może wytrzymać upadek z wysokości 1 metra (w normalnych warunkach).

Dodatkowo, dzięki funkcji wykrywania ciepła butelka zmienia kolor na biały, jeśli zawartość butelki jest zbyt wysoka (powyżej 40 stopni Celcjusza) 

Butelki są całkowicie wolne od BPA.

Thermobutelka 300 ml - kolor różowy

Przed pierwszym użyciem zalecane jest wysterylizowanie butelki i jej elementów poprzez umieszczenie jej na 5 minut w gotującej się wodzie lub w sterylizatorze do mikrofali. 

Przed podgrzewaniem płynów w butelca należy zdjąć uchwyt, smoczek i nakrętkę.

Ostrzeżenie - dla bezpieczeństwa i zdrowia dziecka używaj zawsze butelki i jej elementów pod nadzorem osoby dorosłej. Nie używaj smoczka do karmienia jako smoczka uspokajającego. Zawsze sprawdzaj temperaturę żywności przed karmieniem. Długotrwałe ssanie płynów z butelki powoduje próchnicę zębów.

Przed każdym użyciem należy sprawdzić smoczek poprzez pociągnięcie go we wszystkich kierunkach. Uszkodzony luz zużyty smoczek należy wymienić niezwłocznie. Należy unikać pozostawiania smoczka w miejscu narażonym na bezpośrednie promieniowanie słoneczne lub wysoką temperaturę.

Butelki można myć w zmywarce.

 

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.