Wieloryb Moby z funkcją usypiania miętowy

Oceń ten produkt jako pierwszy

139,00 zł

Dostępność: W magazynie

Wieloryb przytulanka z autentycznymi dźwiękami z łona matki! Pomaga noworodkom już od pierwszych minut życia zasypiać w nowym otoczeniu!

SKU: 1365027

Informacje dodatkowe

Producent Flow Amsterdam
Gwarancja 12-miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 1-3 dni
 

Opis produktu

Wielorym Moby z funkcją usypiania marki Flow Amsterdam jest najlepszym towarzyszem najmłodszych.

To mięciutka przytulanka, która w swym wnętrzu skrywa Baby Sensor. Cry sensor uaktywnia się na płacz maluszka,  i uruchamia pozytywkę z nagranymi autentycznymi dźwiękami z łona matki (odgłosy wód płodowych oraz bicie serca mamy), dźwiękiem wodospadu i dwoma uspokajającymi kołysankami.

Maluszek czuje się komfortowo i bezpiecznie w otoczeniu dobrze znanych mu dźwięków, dzięki czemu łatwiej dostosowuje się do zmian świata zewnętrznego, które często działają na niego przytłaczająco. Te dźwięki uspokajają maluszka i pomagają mu zasnąć w kilka chwil.

Po okresie odtwarzania dźwięku, urządzenie przechodzi w stan 'czuwania', a następnie uaktywnia się w momencie, gdy zarejestruje głos dziecka lub gdy urządzenie zostanie poruszone. Gdy niemowlę zapłacze lub poruszy się, urządzenie automatycznie zaczyna odtwarzać dźwięki. Urządzenie posiada regulację głosności oraz możliwość ustawiania czasu czywania pluszaka po okresie 15, 30 lub 60 minut.

Mechanizm Baby Sensor zasilane jest 2 bateriami AA, które są dołączone do przytulanki.

Badania wskazują, że większość dzieci przywiązuje się do swojej ulubionej przytulanki. 

Wymiary w cm: 21 x 13 x 13

Waga: 0,15 kg

 

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.