Milla Minis My first Garden piankowe klocki sensoryczne duży zestaw - bag

Oceń ten produkt jako pierwszy

89,00 zł

Dostępność: W magazynie

Produkty czeskiej firmy Milla minis wykonane są ze specjalnej, bezpiecznej pianki posiadającej certyfikat materiału bezpiecznego dla noworodków. Jej skład jest wynikiem ponad dwuletniej pracy ekspertów różnych dziedzin: chemii, ochrony zdrowia, specjalistów pediatrii oraz neonantologii.  Pianka produkowana jest wyłącznie na terenie Unii Europejskiej, zaś półprodukty w Czechach. 


Zabawki łatwo jest utrzymać w czystości - pianka, z której zabawki są zrobione jest wodoodporna, zaś nadruki na elementach zabawek są wykonane nietoksyczną farbą i są niezmywalne.


 

SKU: 0067

Informacje dodatkowe

Producent Millla Minis
Gwarancja 12-miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 24h
 

Opis produktu

Wspaniałe, bezpieczne, kolorowe, piankowe klocki, zaprojektowane z myslą o najmłodszych dzieciach, zagwarantują długie godziny zabawy. Rozwijają percepcję, zdolność logicznego myślenia, kreatywność, koordynację oko-rączka  i sprawność manualną. 

Zestaw klocków mój pierwszy ogród pozwala dziecku pełnić rolę ogrodnika w jego własnym ogrodzie. Podczas zabawy dziecko polepsza swoje zdolności motoryczne i uczy sie wielu rzeczy takich jak rozpoznawanie kształtów, kolorów, rodziajów roślin, zwierząt.

Zestaw można powiększać o kolejne pojedyncze elementy lub zestawy z serii "my first ...." i łączyć je w miasteczka i wsie.

Klocki nadają się do zabawy w wodzie, piasku lub w domu czyli wszędzie tam gdzie przebywa maluszek.

Przeznaczone są  dla dzieci powyżej 12 miesięcy

 W zestawie 25 części zapakowane w torbę.

 

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.