Mata edukacyjna treetop

Oceń ten produkt jako pierwszy

399,00 zł

Dostępność: DOSTAWA W DRODZE

Mata Treetop to wspaniała zabawka edukacyjna, która pobudza umiejętności ruchowe oraz pozytywnie wpływa na rozwój poznawczy i emocjonalny niemowląt. Poszczególne elementy Maty Treetop zostały zaprojektowane tak, by wraz z upływającymi miesiącami - zabawka rosła wraz z dzieckiem i odpowiednio stymulowała jego zmysły. Mata jest wykonana z miękkiego materiału o różnorodnej fakturze i urozmaicona w dodatkowe atrakcje - dotykając je maluszek sam może sprawić, by zaszeleściły lub zapiszczały.

SKU: 307500

Informacje dodatkowe

Producent Skip Hop
Gwarancja 12-miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 2 - 4 dni
 

Opis produktu

Mata Treetop to wspaniała zabawka edukacyjna, która pobudza umiejętności ruchowe oraz pozytywnie wpływa na rozwój poznawczy i emocjonalny niemowląt. Poszczególne elementy Maty Treetop zostały zaprojektowane tak, aby wraz z upływającymi miesiącami zabawka rosła wraz z dzieckiem i odpowiednio stymulowała jego zmysły. Mata jest wykonana z miękkiego materiału o różnorodnej fakturze i urozmaicona w dodatkowe atrakcje - dotykając sówki, czy ptaszka maluszek sam może sprawić by ich uszka zaszeleściły lub zapiszczały. Do maty, można przymocować specjalny pałąk na zabawki.

Gdy nasza pociecha wyrośnie już z typowej Maty Edukacyjnej -  można ją zawiesić na ścianie dziecięcego pokoju, a ulubione zabawki - dzięki uniwersalnej zawieszce - zamocować na ramie łóżeczka, przy foteliku samochodowym lub w wózku.

Mata to wspaniała zabawka zaprojektowana z myślą o najmłodszych - dzieci mogą z niej korzystać już od pierwszych chwil swojego życia.

Posiada aż 17 różnych wariantów zabawy. Można jej używać na 4 spoosoby: z pałąkami  do zabawy podczas leżenia na brzuszku i na plecach lub bez pałąków - jako kocyk edukacyjny lub ciekawą dekorację ścienną w pokoju dziecka.

Do maty dołączone są kolorowe zawieszki o różnorodnych walorach estetyczno-poznawczych. Ponadto 13 okrągłych uchwytów przy pałąku umożliwia zamocowanie zabawek na różnych wysokościach.

Dołączone maskotki: sówkę, wiewiórkę, ptaszka oraz jabłuszko dzięki uniwersalnym uchwytom można także przyczepić do ramy łóżeczka lub fotelika samochodowego.

W komplecie znajduje się także specjalna poduszka "Tummy Time".

Mata jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i nie zawiera szkodliwego dla zdrowia BPA, ftalanów i PVC.

Łatwo się ją rozkłada, składa i transportuje

Wymiary po rozłożeniu (cm): 86 x 86. Wysokość po zamontowaniu pałąków: ok. 53 cm.

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.