Mata edukacyjna explore&more

Oceń ten produkt jako pierwszy

499,00 zł

Dostępność: DOSTAWA W DRODZE

Innowacyjna, niezwykle ciekawa i obłędnie piękna mata edukacyjna "Explore & More" oferująca aż 20 różnych wariantów zabawy. Rośnie wraz z dzieckiem! Umożliwia zamontowania smartofna na pałąku i ułatwia rodzicom uchwycenia na zdjęciu maluszka w trakcie wesołej zabawy.
SKU: 303300

Informacje dodatkowe

Producent Skip Hop
Gwarancja 12 miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 2 - 4 dni
 

Opis produktu

Innowacyjna, niezwykle ciekawa i obłędnie piękna mata edukacyjna EXPLORE & MORE AMAZING ARCH™.

Matę, jak wszystkie zabawki z kolekcji "Explore&More" wyróżnia design i niespotykane rozwiązania. Poszczególne elementy maty, zostały zaprojektowane tak, aby zabawka „rosła wraz z dzieckiem” oraz odpowiednio stymulowała jego zmysły.

Pierwsze bodźce zmysłowe dzieci odczuwają już w okresie płodowym. Po opuszczeniu brzuszka mamy poznają świat głównie poprzez dotyk – na początku ustami, poprzez ssanie, czy wkładanie rączek do buzi, a później już ochoczo poznają świat samymi rączkami. Trenują podnoszenie główki, turlanie się z plecków na brzuszek, raczkowanie, rozglądają się z zaciekawieniem, reagują na głosy najbliższych oraz na nowe dźwięki. My, rodzice, każdego dnia kibicujemy im w zdobywaniu nowych doświadczeń.

Gdy nasze maleństwo jest pełne zapału i chęci do eksplorowania przestrzeni wokół siebie, rodzice zaczynają myśleć o pierwszych bezpiecznych zabawkach, które jednocześnie będą wspierać rozwój zmysłów ich dziecka.

Świetnym pomysłem jest wtedy mata edukacyjna. Mata "Explore&More" wykonana jest z miękkiego, wysokogatunkowego materiału o różnorodnej, kontrastowej fakturze. Niektóre jej fragmenty kryją w sobie niespodzianki – za pomocą dotyku, maluszek odkrywa ich szeleszczące, magiczne dla zmysłów właściwości.

Mata wyposażona jest w "AMAZING ARCH™" - innowacyjny, wielozadaniowy pałąk, który w zależności od potrzeb i etapu rozwoju dziecka montuje się nad matą lub u boku maty.

Pałąk zamontowany nad matą przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci, które ciekawie obserwują świat leżąc przede wszystkim na pleckach. Kiedy niemowlę zaczyna podejmować pierwsze próby samodzielnego podnoszenia główki - wystarczy przepiąć pałąk z zabawkami na bok maty, podłożyć pod ramionka wygodną poduszeczkę Tummy Time i obserwować jak maluszek trenuje nowe umiejętności. Gdy dziecko potrafi już samodzielnie siedzieć, boczne ustawienie pałąka i nieskrępowany dostęp do intrygujących zabawek niezmiernie go  ucieszy! Co tu dużo mówić - z "Explore&More" czas może płynąć, a zabawom nie ma końca!

Innowacyjny pałąk ma także jeszcze jedno zastosowanie - może służyć jako statyw! Tuż za lusterkiem znajduje się specjalna kieszonka, w której bezpiecznie można zamontować telefon lub smartfon. Maluszek przeglądający się w lusterku i bawiący się na macie, nawet nie zauważy obiektywu, a rodzic w tym czasie może uchwycić jego wesołą minkę podczas zabawy. 

Do maty dołączono kilka wesołych zabawek o walorach edukacyjnych. Lisek uwielbia ruch i melodyjne dźwięki, a jego żywiołem jest taniec, dlatego gdy w pobliżu włączy się muzyka lub nawet wesołe gaworzenie dziecka, czy dzwonek telefonu - zaczyna się rytmicznie poruszać! Gryzaczek- Jeżyk pięknie gra znaną angielską melodię  „If You’re Happy And You Know It Clap Your Hands”. A w przezroczystym brzuszku Pszczółki można znaleźć grzechoczące, bajecznie kolorowe koraliki. Kto tu jest jeszcze? Sówka, która niestrudzenie bawi się w chowanego - gdy pociągniemy za chmurkę-gryzaczek wyskoczy ze swojej kryjówki i zahuka sowie 'huu-huuuu".

Mata "Explore&More" oferuje aż 20 różnych wariantów zabawy, stymulujących manualne i motoryczne umiejętności dziecka!

Łatwo się ją składa, rozkłada i transportuje.

Po rozłożeniu mierzy 96 c 96 c 51 cm.

 

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.