Gotuj z dzieckiem

Oceń ten produkt jako pierwszy

29,90 zł

Dostępność: W magazynie

Gotuj z Dzieckiem to 30 kart ze wspaniałymi przepisami kulinarnymi wybranymi z myślą o dzieciach autorstwa dziennikarki i psycholożki Joanny Mentel. 

SKU: SM-10

Informacje dodatkowe

Producent Sierra Madre
Gwarancja 12 miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 24h
 

Opis produktu

Gotuj z Dzieckiem to 30 kart z przepisami kulinarnymi wybranymi specjalnie dla dzieci. Wciągnij swoje Dziecko w świat nowych smaków, intrygujących zapachów i kolorowych połączeń rozpoczynając kulinarną przygodę we własnym domu! Pyszne przepisy przygotowała dziennikarka i psycholog Joanna Mentel, założycielka warsztatów kulinarnych "Dzieciaki w Formie", która od lat promuje zdrowy styl odżywiania i na warsztatach zaraża najmłodszych entuzjazmem do gotowania. 

Gotuj z Dzieckiem to:

  • wspaniała rodzinna rozrywka: wspólne gotowanie, a następnie jedzenie tego, się przygotowało to świetna zabawa i niezapomniane chwile spędzone razem;
  • rozwój zmysłów: gotowanie i eksperymentowanie w kuchni pomaga rozwinąć zmysły smaku, dotyku i węchu;
  • zdrowe jedzenie: przy okazji gotowania możesz nauczyć dziecko zdrowych nawyków żywieniowych oraz dać mu możliwość poznawania nowych smaków;
  • trening umiejętności: zabawy w kuchni pomogą dziecku rozwinąć wyobraźnię, uczą cierpliwości, planowania pracy, pomiaru czasu i arytmetyki.

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.