Dziecko bez kosztów g.cozza

Oceń ten produkt jako pierwszy

34,90 zł

Dostępność: W magazynie

"Dziecko bez kosztów" Giorgia Cozza
SKU: M-03

Informacje dodatkowe

Producent Mamania
Gwarancja 12 miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 24h
 

Opis produktu

 

Przed narodzeniem się pierwszego dziecka z reguły cała rodzina - rodzice, dziadkowie, ciocie i wujkowie wpadają w "szał zakupów"! Wózek, spacerówka, łóżeczko, kołyska, a może kosz? Zestaw kosmetyków, organizer łazienkowy, zabawki, karuzele, maty edukacyjne, butelki, smoczki....

Czy rzeczywiście narodziny dziecka sprawiają, że w domu muszą pojawić się stosy przedmiotów i gadżetów „ułatwiających” opiekę nad niemowlęciem? „Dziecko bez kosztów” rozprawia się z tym mitem i pokazuje, jakie są prawdziwe potrzeby noworodka i jak można je zaspokoić bez konieczności wydawania fortuny. Autorka przeprowadza czytelników przez świat dziecięcych akcesoriów i odkrywa, które mogą być rzeczywiście przydatne, które można samodzielnie wykonać, a które są najzupełniej zbędne, a nawet szkodliwe.

 

 „To książka bez granic i bez uprzedzeń, książka, która mówi o tym, co jest naprawdę potrzebne do zdrowego rozwoju psychicznego i emocjonalnego. To nie jest przewodnik po zakupach ani książka, dzięki której możesz zaoszczędzić. To znacznie więcej. To książka, która pomoże rodzicom bardziej uwierzyć w siebie, zaufać potrzebom wyrażanym przez dzieci i znaleźć w sobie zasoby, by wychować dziecko w miłości i szacunku”.

Wydawnictwo MAMANIA.

Miękka okładka, 278 stron.

Wydanie I, 2014.

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.