Czaruj z dzieckiem

Oceń ten produkt jako pierwszy

29,90 zł

Dostępność: W magazynie

Czaruj z dzieckiem
SKU: OM-Cz

Informacje dodatkowe

Producent Sierra Madre
Gwarancja 12 miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 24h
 

Opis produktu

30 magicznych sztuczek dla młodych czarodziejów!

Chcesz wiedzieć jak sprawić, aby przedmioty znikały? Jak pokonać prawo grawitacji i jak czarować przy pomocy liczb? A może nawet jak… czytać w myślach?

"Czaruj z dzieckiem" to zestaw 30 kart, na których znajdziecie wspaniałe, magiczne sztuczki dla dzieci. Pokaż dziecku sztuczkę lub pomóż mu stać się małym czarodziejem, który zadziwi rodzinę i znajomych! Magiczne sekrety zdradza Wam Konrad Modzelewski, doświadczony komik i iluzjonista, od lat czarujący razem z dziećmi.

Czaruj z dzieckiem to:

  • Rodzinna zabawa: możecie bawić się całą rodziną, możesz też nauczyć i pokazać dziecku sztuczki, aby oczarowało przyjaciół! 
  • Proste rekwizyty: potrzebujesz jedynie kilku przedmiotów codziennego użytku, możesz czarować wszędzie: domu, na podwórku czy na wycieczce;
  • Trening umysłu: magiczne sztuczki specjalnie dobrane do wieku od 4 do 9 lat rozwiną wyobraźnię, kreatywność i pamięć Twojego dziecka! W trakcie zabawy poćwiczy również w praktyce arytmetykę i wiedzę o zjawiskach fizycznych.
  • Rozwój umiejętności: sztuczki pozwolą Twojemu dziecku rozwinąć umiejętności manualne, aktorskie i interpersonalne podczas jego własnych pokazów magii!

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.