Wisdom TEMPFlask butelka termiczna 0,5 l Love

Oceń ten produkt jako pierwszy

149,00 zł

Dostępność: DOSTAWA W DRODZE

Stalowa butelka terminczna TEMPflask™ pozwala utrzymać temperaturę gorącej, świeżo parzonej kawy, herbaty, czy zimnej wody. 


 Design: Carl Oscar® & Magdalena Lundkvist

SKU: 106302

Informacje dodatkowe

Producent Carl Oscar
Gwarancja 12-miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 24h
 

Opis produktu

Stalowa butelka ze stali nierdzewnej Wisdom TEMPflask™ o pojemnosci 500 ml  to idealne rozwiązanie dla osób chcących dłużej cieszyć się ciepłym lub zimnym napojem.  Idealna do codziennego użytku - w czasie drogi do pracy, na siłowni podczas spaceru czy na wycieczce. Daje możliwość utrzymania temperatury gorącej, świeżo parzonej kawy, herbaty, czy zimnej wody. 

 

Szczelnie zamykana stalowa butelka na napoje, dzięki technologii VacuumShield ™ utrzymuje temperaturę zarówno ciepłych jak i zimnych napojów.

Butelka wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/8 przeznaczonej do kontaktu z żywnością. Dzięki podwójnym ściankom butelki z izolacją próżniową możliwe jest utrzymanie temperatury zimnych napojów do 24 godzin i ciepłych do 10 godzin.

Butelka TEMPflask jest niezwykle wytrzymała, a dzięki możliwości utrzymywania temperatury zarówno zimnych i ciepłych napojów, można ją używać przez cały rok, co czyni ja przyjazną dla środowiska.

Butelka posiada szeroki wlew przez co jest łatwa do napełniania jak również do utrzymania w czystości, a zaokrąglone brzegi zapobiegają gromadzeniu się brudu.

Butelka posiada dwie zakrętki - jedną izolowaną. wykonaną ze stali nierdzewnej, by napój dłużej zachował swą temperaturę, drugą przeznaczoną do zimnych napojów ze specjalną słomką ułatwiającą picie.

Zakrętki butelki posiadają uchwyt, dzięki czemu można ją  przypiąć do plecaka, torby czy wózka.

Unikalne ilustracje umieszczone na butelkach oparte są na starożytnych skandynawskich runach. Wzory projektowane są w ścisłej współpracy z Anniką i Niclasem - założycielami Carl-Oscar i projektantką graficzną Magdaleną Lundkvist.

Dodatkowe informacje o ilustracjach i ich znaczeniu można znaleźć tu . zaś o sanych runach tu.

Nie zawiera BPA oraz ftalanoidów i ołowiu, zaś zastosowanie stali nierdzewnej sprawia że butelka nie zmienia zapachu ani smaku pod wpływem zawartości butelki.

Łatwo utrzymać ją w czystości - należy myć ją w ciepłej wodzie z płynem.

Materiał: tworzywo Tritan i PP

Pojemność: 0,5 litra (500 ml)

Rozmiar: 24 cm x 7,4 cm (średnica), waga 280 g

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.