Bilibo muszelka czarna

Oceń ten produkt jako pierwszy

99,00 zł

Dostępność: DOSTAWA W DRODZE

Muszelka Bilibo.
SKU: 43012

Informacje dodatkowe

Producent Moluk
Gwarancja 12 miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 1 - 3 dni
 

Opis produktu

Bilibo nie potrzebuje ani baterii ani skomplikowanych instrukcji - jest napędzane tylko dziecięcą wyobraźnią! Żywe kolory i ciekawe kształty pobudzają ciekawość, stymulują zmysły i inspirują dzieci do znajdywania nowych zastosowań Bilibo. To fantastyczna zabawka, która da mnóstwo radości każdemu dziecku - zarówno chłopcy jak i dziewczynki odnajdą z Bilibo nieskończoną ilość możliwości do zabawy!

Wewnątrz i na zewnątrz, w piaskownicy i w wodzie lub nawet na śniegu - zgodnie z ich wiekiem i zainteresowaniami dzieci używają i bawią się muszelką na wiele sposobów. Można je łączyć lub ustawiać jedna na drugiej. Tak jak trójwymiarowe kawałki puzzli dwie muszelki łączą się w kulę - z przyjazną twarzą i szerokim uśmiechem.

Bilibo to kreatywna zabawka, która rozbudza wyobraźnię dziecka. Jej prosta konstrukcja wbrew pozorom daje mnóstwo możliwości, sami się zdziwicie w jaki sposób dzieci potrafią się nią bawić!

Bawiąc się dzieci rozwijają zmysł przestrzeni oraz koordynację ruchową. Bujając się i kręcąc w muszelce rozwijają zmysł ruchu i równowagi. Siedząc w muszelce ręce i nogi dziecka pozostają w kontakcie z ziemią co pozwala kontrolować ruchy i utrzymywać równowagę. Muszelka Bilibo jest w stanie wytrzymać ciężar osoby dorosłej, jest praktycznie niezniszczalna! Jest też odporna na uderzenia!

 

Bilibo doskonale sprawdza się do:

  • kręcenia
  • bujania
  • do siedzenia
  • do chodzenia, stąpania
  • do przeróżnych zabaw w wodzie
  • do zabawy w piaskownicy lub na plaży
  • przechowywania zabawek
  • do zabaw na śniegu
  • jako kołyska dla lalek.

 

Bilibo zdobyło wiele nagród m.in.  Best Toys Guide, Best Toys 2011, US Preschool Toy of the Year 2010, ITSA Best Product, Gold Award, Australia 2008. Jest również elementem stałej wystawy w Musee des Arts Decoratifs Paris oraz Museum fur Gestaltung Zurich.

Materiał: trwały polietylen, 100% recycling.

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.