Bilibo game box

Oceń ten produkt jako pierwszy

89,00 zł

Dostępność: W magazynie

Bilibo Game Box - zabawa na wiele sposobów!
SKU: 43015

Informacje dodatkowe

Producent Moluk
Gwarancja 12 miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 24h
 

Opis produktu

Fantastyczny, kreatywny zestaw dla całej rodziny! Dzięki tym magicznym muszelkom, kostce i kolorowym żetonom będziecie mogli wymyślać z dzieckiem nieskończoną ilość gier!

 W skład zestawu Bilibo Game Box wchodzi:

  • 6 muszelek Bilibo mini o wymiarach 12 x12 x 7 cm,
  • Bilibo pixel, czyli zestaw 36 żetonów w 6 kolorach oraz elastyczna kostka, do której ścianek można je wkładać,
  • sakiewka na żetony,
  • książeczka z pomysłami na zabawy.

Żywe kolory i ciekawe kształty pobudzają ciekawość, stymulują zmysły i inspirują dzieci do znajdywania nowych zastosowań Bilibo Game Box. To fantastyczna zabawka, która da mnóstwo radości każdemu dziecku. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki odnajdą nieskończoną ilość możliwości do zabawy Bilibo Game Box.

Bilibo mini...Żuk? Skarb? Łódź? Foremka do piasku lub śniegu? Muszelka? Gra? Wieża? Przyjazny kosmita? Morskie stworzenie? Jajko Wielkanocne? To wszystko widzą i wyobrażają sobie dzieci patrząc na małe muszelki Bilibo, Młodszy brat zdobywającego wiele nagród Bilibo z łatwością dorównuje mu swoją uniwersalnością. W rękach dziecka kolorowe muszelki mogą zmienić się we wszystko. Ta kreatywna zabawka stymulująca wyobraźnię stała się niezbędnym dodatkiem do gier.

Bilibo Pixel to 36 żetonów w sześciu kolorach oraz elastyczna kostka, do której ścianek można je wkładać.

Kostka - dzięki jej kształtowi i temu, że jest elastyczna bardzo łatwo się turla czym sprawia wiele radości dzieciom. Żetony można łatwo wyjąć z kostki podważając je np. paznokciem. Dziecko może potrzebować przy tym pomocy, ale z pewnością z radością samodzielnie będzie wkładać je z powrotem. Możesz stworzyć różnokolorowe kombinacje dla różnych gier, możesz również ukrywać małe skarby lub sekretne wiadomości w kostce, za żetonami. Na żetonach włożonych do kostki można również namalować liczby, buźki lub oczka.

Żetony - Waluta do gry? Magiczne żetony? Pionki? Wesołe guziczki? Pozwól im skakać jak pchełkom, obracaj je w palcach, policz je, posortuj według kolorów, nawlekaj na sznurek jak koraliki, turlaj.

Bilibo Game Box daje możliwość tworzenia różnych pomysłów na gry i zabawy, jest źródłem inspiracji dla dzieci i rodziców!

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 4 lat.

Zobacz jak można bawić się z Bilibo Game Box: https://www.youtube.com/watch?v=YW7-r9DB9Bg

Do zestawu dołączona jest książeczka z pomysłami na zabawy.

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.