Whisbear Leniwiec E-zzy

Oceń ten produkt jako pierwszy

349,00 zł

Dostępność: DOSTAWA W DRODZE

Whisbear szumiący miś, który podbił serca i zachwycił rodziców jest Ci już znany? Poznaj jego następcę - leniwca E-zzy, który jest zdecydowanie czymś więcej niż szumiącą przytulanką. Pomoże nie tylko uśpić maluszka, ale czuwa również nad jego snem i wspomaga codzienną opiekę nad niemowlęciem.

SKU: whisb6

Informacje dodatkowe

Producent Whisbear
Gwarancja 12 miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 1-3 dni
 

Opis produktu

Whisbear® Leniwiec E-zzy to mięciutki pluszak, który łączy w sobie 3 urządzenia - szumiącej zabawki, monitora snu i asystenta rodzica, którymi można sterować bezpośrednio z telefonu.

Leniwiec został wykonany z najwyższej jakości miękkich, ekologicznie barwionych, materiałów z atestem  OEKO-TEX®, dzięki czemu może towarzyszyć maluszkowi już od pierwszych chwil jego życia. Leniwiec pozwala być towarzyszem maluszka na dłuższy czas - łapki i uszka wykonane z kontrastoywch materiałów pozwalają na początku zobaczyć zabawkę, a szeleszczące ich wypełnienie pozwala rozwijać sensorykę, kiedy dziecko zaczyna łapać przedmioty. 

Szumiąca przytulanka z sensorem płaczu

Leniwiec posiada wbudowane inteligentne urządzenie emitujące szum suszarki. Wyskoka jakość dzwięku sprawia, że szum jest przyjemny dla dziecięcego uszka, a funkcja CRY SENSOR sprawia, że urządzenie reaguje na płacz dziecka i uruchamia się automatycznie. Możliwe jest włączenie trzech rodzajów szumu - biały, najbardziej znany maluszkowi z życia płodowego, różowy, delikatniejszy i przyjemniejszy, sprawa że dźwięki z zewnątrz stają się mniej słyszalne i ułatwia dziecku zasypianie, oraz szum morskich fal pozwala zrelaksować się nie tylko maluszkowi, ale również rodzicom. 

Zarządzanie szumem i funkcją cry sensor odbywa się bezpośrednio z aplikacji w telefonie:

 

  • Włączanie/wyłączenie szumu
  • Regulację poziomu głośności
  • Wybór rodzaju szumu (szum różowy, biały lub szum fal morskich)
  • Ustawienie czasu trwania szumu
  • Włączenie/Wyłączenie funkcji CRYsensor (automatycznie reagującej szumem na płacz dziecka)
  • Ustawienie czasu nasłuchu funkcji CRYsensor
  • Ustawienie czułości funkcji CRYsensor
  • Ustawienie szumienia o wybranej godzinie

Monitor snu maluszka 

Leniwiec posiada funkcję CRYalert, która łacząc się automatycznie z aplikacją w telefonie rodzica powiadamia go, gdy fziecko zaczyna płakać. Urządzenie przesyłając do aplikacji informacje na temat snu dziecka pozwala uzyskać szczegółowe statystyki dotyczące jakości jego snu przy różnych ustawieniach szumu, czy liczby przebudzeń.

Asystent rodzica

Leniwiec E-zyy i aplikacja mu dedykowana posiadają funkcje, które pomogą w codziennej opiece nad maluszkiem; funkcja kalendarza pozwoli na zapisanie zbliżających się ważnych wizyt lekarskich czy spotkań, przypomni o koniecznych lub wskazanych działaniach własciwych dla wieku dziecka - badaniach bioderek, czy zbliżających się terminach urzedowych. Dzieki poradnikowi E-zzy to kompletny poradnik dla rodzica wypełniony ważnymi i pożytecznymi informacjami i poradami dostosowanymi do wieku dziecka. Poradnik został opracowany w oparciu o zalecania lekarzy pediatrów i standardy medyczne.Funkcja umiejętności pozwala na śledzenie rozwoju dziecka i dokumentowanie jego kroków milowych, które rodzic może zachować dla siebie na pamiątkę lub z poziomu aplikacji udostępnić informację o nich wraz ze zdjęciem w mediach społecznościowych.

Współpraca z aplikacją Whisbear dla ANDROID i iOS

Za pomocą technologii Bluetooth, leniwiec E-zzy łączy się bezprzewodowo z telefonem i pozwala na sterowanie wszystkimi funkcjami. 

Wymiary:


wymiary leniwca: 46 x 14 cm ( z rozłożonymi łapkami 56cm)

wymiary urządzenia 9 cm

wymiary opakowania 18x35x16,5 cm

 

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.