Uchwyt "trzecia ręka" blue

Oceń ten produkt jako pierwszy

35,00 zł

Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE

Zdarza się, że podczas spaceru, czy na zakupach obie ręce mamy zajęte - pchamy wózek z młodszym dzieckiem lub dźwigami torby z zakupami. Tymczasem starsze dziecko chciałoby wziąć nas za rękę. W takich chwilach z pomocą przychodzi "Trzecia Ręka"!

SKU: 400351

Informacje dodatkowe

Producent Skip Hop
Gwarancja 12-miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 24h
 

Opis produktu

"Trzecia Ręka" od SKIP HOP to specjalny uchwyt, który można przymocować do stelaża wózka, własnej torebki, siatki z zakupami lub wózka sklepowego. Dzięki niej dziecko będzie zawsze blisko nas, bez konieczności bezpośredniego trzymania go za rękę. Uchwyt da mu poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie niezależność. "Trzecia ręka" sprawdzi się w naprawdę najróżniejszych sytuacjach! "Trzecia ręka" jest bardzo prosta w montażu i wygodna do trzymania dla małej rączki. Wykonana jest z wysokiej jakości giętkiego tworzywa, które nie zawiera szkodliwych subtancji (ftalanów, PVC, ani BPA). Łatwo ją utrzymać w czystości - można nawet myć w zmywarce (na górnej półce)! Jej wymiary (cm): 28 x 10 x 1. Produkt rekomendowany dla dzieci w wieku: +3 lata. Na uchwycie można dopatrzeć wizerunek się ulubionego dziecięcego zwierzaka - sowy.

SPOSÓB ZAMOCOWANIA:

PRZY WÓZKU Uchwyt przymocowany do wózka, przydaje się w sytuacji gdy dziecko, zamiast podróżować wózkiem woli iść obok nas, ale niekoniecznie za rączkę. Maluch będzie szedł tuż obok, trzymając bezpiecznie Sówkę, a mama wygodnie poprowadzi wózek dwiema rękoma.Starsze rodzeństwo podczas spacerów często maszeruje trzymając ramę wózka. O ile wygodniej i przyjemniej byłoby chwycić za kolorową.

PRZY TORBIE Jeśli obie ręce mamy zajęte przez torby wypełnione po brzegi zakupami – "Trzecią Rękę" przymocujmy do uszek jednej z nich. Dziecko nie tylko pozostanie blisko nas, ale i dumnie będzie „pomagało” nieść zakupy.Sówka zamocowana przy pasku maminej torebki, sprawi że Dziecko w każdej sytuacji będzie mogło za nią chwycić – nawet jeśli Mama trzymać będzie na rękach młodsze rodzeństwo, aktówkę czy telefon.

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.