Termobutelka pacificbaby all in one

Oceń ten produkt jako pierwszy

117,00 zł

Dostępność: DOSTAWA W DRODZE

Będąc na spacerze już nie musisz martwić się tym, gdzie podgrzać dziecku zawartość butelki – wystarczy, że masz w zasięgu ręki Pacificbaby All-In-One! Ta innowacja zaoszczędzi Twój czas i zapewni Ci komfort również w trakcie podróży, nocnego karmienia lub gdy dziecko gorączkuje i a Ty masz stale pod ręką ciepły napój, by szybko ugasić jego dziecka!

SKU: KLTF200All

Informacje dodatkowe

Producent Pacificbaby
Gwarancja 12-miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 24h
 

Opis produktu

Będąc na spacerze już nie musisz martwić się tym, gdzie podgrzać dziecku zawartość butelki – wystarczy, że masz w zasięgu ręki Pacificbaby! Ta innowacja zaoszczędzi Twój czas i zapewni Ci komfort również w trakcie podróży, nocnego karmienia lub gdy dziecko gorączkuje i a Ty masz stale pod ręką ciepły napój, by szybko ugasić jego dziecka!

NOWOŚĆ –  All-in-One TERMOS - BUTELKA i osobno BUTELKA - WKŁAD ze SMOCZKIEM! Coś, co powstało z myślą o wygodzie rodziców!

CECHY TERMOBUTELKI:

 • Dzięki izolacji próżniowej utrzymuje temperaturę płynów do ok. 7 godzin  - stopniowo się schładzając - zasada działania jak w termosie.
 • Posiada roczną gwarancję na izolację termiczną, która jednak z doświadczenia utrzymuje się znacznie dłużej.
 • Nadaje się do przechowywania mleka matki, mleka zastepczego jak również soków, gdyż całe wnętrze wraz z gwintem wewnątrz jest ze stali nierdzewnej.
 • Jest  trwałym „rosnącym z wiekiem” towarzyszem Twojego dziecka co najmniej do 5-go roku życia - można ją doposażyć w uchwyty  (gdy dziecko samo próbuje korzystać z butelki jeszcze w wersji ze smoczkiem), w miękki ustnik z uchwytami, bądź w ustnik składany, dzięki czemu butelka przeradza się w bidon.
 • Jest bardzo trwała, a przez to ekonomiczna, gdyż dzięki potrzebujesz tylko tą jedną butelkę.
 • Sama butelka - termos (jak również zatyczka) jest wykonana ze stali nierdzewnej (technologia stosowana w szpitalach) – ma właściwości antybakteryjne, szybko wysycha i jest łatwa w czyszczeniu.
 • Butelka - wkład wykonana jest z plastiku bez BPA.
 • Zatyczka jest tak skonstruowana, iż zarówno w przypadku butelki ze smoczkiem jak i z ustnikiem, gdy zatyczka jest założona na butelkę, jest ona szczelna i śmiało możemy włożyć termobutelkę do torebki czy torby przy wózku bez obaw, że napój wycieknie.
 • Butelka - termos wewnątrz posiada wygodną miarkę do odmierzania ilości pokarmu w butelce (wewnętrzna ścianka butelki), butelka - wkład posiada miarkę na zewnętrznej ścianie butelki.
 • Jest przyjazna dla środowiska, ponieważ materiał, z którego jest stworzona nadaje się w 100% do powtórnego przetworzenia, nie zawiera bisfenolu A (BPA), ftalanu ani  PVC.
 • Można ją wyparzać w sterylizatorze i myć na górnej półce zmywarki (jednakże wzory na obudowie utrzymają się dłużej jeśli będzie myta ręcznie!).
 • Nie należy jej wkładać do mikrofalówki.
 • Spełnia wszystkie europejskie i północno-amerykańśkie standardy bezpieczeństwa.
 • W ZESTAWIE ZNAJDUJE SIĘ: butelka-termos ze stali nierdzewnej, butelka - wkład plastikowy, zatyczka ze stali nierdzewnej, nakrętka do butelki-termosu, nakrętka do butelki-wkładu, silikonowy smoczek o wolnym przepływie "slow flow" do butelki wkładu (pasują tu też smoczki wąskie NUK i DR.BROWN's - powszechnie dostępne na rynku) oraz przejściówka do użycia butelki-termosu wraz z ustnikiem miękkim lub twardym.

  WYPOSAŻENIE DODATKOWE: platikowy składany ustnik i uchwyt z miękkim ustnikiem.

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.