Ruby i zestaw do skoków ze spadochronem

Oceń ten produkt jako pierwszy

159,00 zł

Dostępność: W magazynie

Zabawka kreatywna nie tylko dla dziewczynek - rozwija wyobraźnię przestrzenną, uczy podstaw inżynierii, kształtuje umiejętności rozwiązywania problemów tak ważne w codziennym życiu!
SKU: AF002

Informacje dodatkowe

Producent GoldieBlox
Gwarancja 12 miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 2 - 4 dni
 

Opis produktu

 

Ruby to najlepsza przyjaciółka Goldie. Ruby jest wielbicielką nowinek technologicznych, ale uwielbia także podniebne przygody. Dzięki temu, że ma całkowicie ruchome stawy może z łatwością chwytać linę spadochronu, a do spakowania swojej torby-koderki, w której trzyma laptop i do przygotowania spadochronu potrzebuje już tylko Ciebie! 

Spadochron wykonany został z tkaniny pochodzącej z limitowanej edycji. Wzór w przepiękne serduszka został powtórzony na zapięciu spadochronu, który również ma kształt serca.

Zabawka rozwija wyobraźnię przestrzenną, wzmacnia w dziecku pewność siebie, kształtuje umiejętność rozwiązywania problemów i uczy podstaw inżynierii i fizyki (zasada aerodynamiki). 

Choć przeznaczona jest raczej dla dziewczynek, to z powodzeniem mogą bawić się nią również chłopcy!

Zestaw zawiera: 1 figurkę Ruby ze spadochronem wykonanym z tkaniny, 3 liny do spadochronu, zapięcie spadochronu w kształcie serduszka, 1 gumkę, 2 zatyczki w kształcie gwiazdek, 2 kolanka, 1 złączka ""piątka"", 1 złączka kątowa, 3 złączki typu T, 2 uszczelki, 5 kołków, 1 materiał do spadochronu, 1 laptop, 1 aparat fotograficzny.

Przy bardziej skomplikowanych częściach wskazana jest pomoc osoby dorosłej.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 4 lat.

Wszystkie elementy zestawu są kompatybilne z innymi zestawami marki GoldieBlox.

Instrukcja: https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=nUjORyu4bto

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.