Miś z funkcją usypiania blue

Oceń ten produkt jako pierwszy

145,00 zł

Dostępność: W magazynie

Miś przytulanka z autentycznymi dźwiękami z łona matki! Pomaga noworodkom już od pierwszych minut życia zasypiać w nowym otoczeniu!

SKU: 0022B

Informacje dodatkowe

Producent Prince Lionheart
Gwarancja 12-miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 48h
 

Opis produktu

Nowy Miś z funkcją usypiania marki Prince Lionheart jest naturalnym sposobem na zwiększenie więzi emocjonalnej!

Od ponad 30 lat misie te pomagają noworodkom już od pierwszych chwil życia zasypiać w nowym otoczeniu, tak odmiennym od brzuszka mamy. Miś posiada pozytywkę z nagranymi autentycznymi dźwiękami z łona matki (odgłosy wód płodowych oraz bicie serca mamy), nagrane w odległości 8mm od ucha dziecka, godzinę przed porodem. Te dźwięki uspokajają maluszka i pomagają mu zasnąć w kilka chwil, ponieważ są jedynymi odgłosami rozpoznawalnymi przez noworodka.

Maluszek czuje się komfortowo i bezpiecznie w otoczeniu dobrze znanych mu dźwięków, dzięki czemu łatwiej dostosowuje się do zmian świata zewnętrznego, które często działają na niego przytłaczająco. 

Po ok. 5 minutach odtwarzania dźwięku, urządzenie przechodzi w stan 'czuwania', a następnie uaktywnia się w momencie, gdy zarejestruje głos dziecka lub gdy urządzenie zostanie poruszone. Gdy niemowlę zapłacze lub poruszy się, urządzenie automatycznie zaczyna odtwarzać dźwięki przez kolejne 5 minut.

Do każdego Misia dołączany jest kocyk Silkie™, który pomaga wzmocnić emocjonalną więź między rodzicami, a dzieckiem. Badania pokazują, że dziecko jest w stanie rozpoznać własną mamę jedynie po zapachu. Wystarczy, aby mama potrzymała przez kilka godzin kocyk przy sobi, tak aby mógł "przesiąknąć" jej zapachem, a następnie może go położyć blisko maleństwa. Dzięki temu zabiegowi niemowlę będzie czuło obecność mamy blisko siebie, nawet wtedy gdy nie będzie jej w domu. Silkie™ można też położyć między mamą, a dzieckiem w trakcie karmienia.

Badania wskazują, że „Większość dzieci przywiązuje się do swojego ulubionego kocyka oraz zabawek. Jest to rozwiązanie, które zapewnia dziecku poczucie komfortu i bezpieczeństwa w chwili nieobecności rodziców” mówi Pantley. Dzieci uwielbiają delikatną welurową fakturę kocyka Silkie™ oraz gładki satynowy materiał. Taka stymulacja dotykowa jest bardzo istotna podczas wczesnego rozwoju dziecka. 

Wymiary: 28,5 x 17 x 17 cm.

Waga: 0,6 kg

 

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.