Pojemnik na smoczki

Oceń ten produkt jako pierwszy

45,00 zł

Dostępność: W magazynie

PACI EGG to praktyczny pojemnik, dzięki któremu smoczek będzie zawsze pod ręką. Dzięki sprytnemu systemowi smoczki są przechowywane w osobnych komorach i nigdy się nie dotykają - by otworzyć jedną z komór wystarczy nacisnąć odpowiednie czerwone kółeczko. W pojemniczki zmieszczą się 2 smoczki!

SKU: 500100

Informacje dodatkowe

Producent Skip Hop
Gwarancja 12-miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 24h
 

Opis produktu

Każda Mama, której dziecko korzysta z uspokajających właściwości smoczka lubi być odpowiednio przygotowana. Nie ma bowiem nic bardziej stresującego niż nerwowe poszukiwania pożądanego przez płaczące niemowlę obiektu, który się niespodziewanie zapodział lub ubrudził. Jednym z gadżetów, który pomoże Wam się dobrze zorganizować i uniknąć podobnych sytuacji, jest praktyczny pojemnik na smoczki SKIP HOP PACI EGG.

PACI EGG został stworzony do bezpiecznego i higienicznego przechowywania smoczków – zarówno czystych jak i tych zabrudzonych. Pojemnik składa się z dwóch niezależnych komór – każdą z nich otwiera się osobno – dzięki temu przechowywane w nich smoczki nigdy się nie dotykają.

PACI EGG nie zabiera dużo miejsca, można go nosić w torbie lub dzięki pomysłowej okrągłej rączce – zawiesić przy wózku, a nawet na własnym przedramieniu. Dla wygodny pojemnik wyposażony jest w specjalny uchwyt – możemy więc zamocować go w zasięgu naszej ręki na rączce wózka lub przypiąć do torebki.

Pojemnik jest przezroczysty – doskonale widzimy w której komorze znajduje się smoczek.

Jest uniwersalny – pomieści smoczki różnych firm.

Łatwo go utrzymać w czystości myjąc tradycyjnie lub w zmywarce (na górnej półce).

Nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji bisphenol-u A, phthalate-u i PCV.

Można go skompletować z praktycznym pojemnikiem na mokre chusteczki SKIP HOP SWIPE.

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.