Niania cyfrowa audio wave deluxe

Oceń ten produkt jako pierwszy

229,00 zł

Dostępność: DOSTAWA W DRODZE

Marka Summer Infant powstała w 1984 roku i od tego czasu stara się tworzyć najlepsze produkty dla dzieci, które zadowolą takżę rodziców na całym świecie! Wszystkie produkty są dokładnie przetestowane i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, a ich innowacyjność sprawia, że wytrzymują próbę czasu. Marka stale współpracuje z pediatrami, profesjonalnymi doradcami oraz specjalistami od rozwoju dziecka, po to, aby upewnić się, że każdy produkt jest bezpieczny i korzystnie wpływa na rozwój dzieci.
SKU: 28916

Informacje dodatkowe

Producent Summer Infant
Gwarancja 12 miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 2 - 4 dni
 

Opis produktu

Cyfrowa niania "Baby Wave Deluxe" zapewnia rodzicom komfort w monitorowaniu dziecka w dzień i w nocy.

Niania wyróżnia się eleganckim i prostym design'em oraz szeregiem praktycznych funkcji.

Dzięki komunikacji dwukierunkowej rodzice mogą mówić do urządzenia przenośnego i słyszeć co się dzieje w pokoju dziecka. Mogą uspokoić dziecko swoim głosem i przekonać je, że są już w drodze. Ponadto, rodzice mogą także komunikować się ze sobą pomiędzy pokojami.

Urządzenie posiada lampkę nocnę - motylek na odbiorniku oświetla delikatnie dziecięcy pokoik. Dzięki lampce rodzice mogą szybko zerknąć na dziecko w nocy bez potrzeby zapalania innego oświetlenia. Gdy nie jest potrzebna, można ją wyłączyć z urządzenia przenośnego.

Niania posiada wskaźnik temperatury (do wyboru stopnie Fahrenheita lub Celsjusza).

Monitor pozwala nie tylko usłyszeć rodzicom ich dziecko, ale również  "zobaczyć" poziom dźwięku z pokoju dziecka, ponieważ na kolorowym pasku wyświetlane są zmiany poziomu dźwięku; przenosząc się z zielonego na czerwony wraz ze wzrostem głośności.

Mikrofon o wysokiej czułości pozwala rodzicom usłyszeć nawet bardzo ciche dźwięki dochodzące z pokoju dziecka. Mikrofon skupia się na dźwiękach dziecka oraz filtruje szum i dźwięki otoczenia.

Technologia cyfrowa zapewnia połączenie bez zakłóceń  w zasięgu do około 200 metrów.

Ponadto urządzenie posiada kolorowy pomiar głośności, wskaźnik naładowania baterii oraz filtr szumów i hałasów w tle.

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.