Krzesełko boostplus berry blue

Oceń ten produkt jako pierwszy

169,00 zł

Dostępność: W magazynie

Krzesełko dla maluszków z podwójnymi pasami, z wyjmowaną tacką.
SKU: 7029

Informacje dodatkowe

Producent Prince Lionheart
Gwarancja 12 miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 48h
 

Opis produktu

Prince Lionheart to amerykański producent  zabawek i akcesoriów dla dzieci powszechnie znany na świecie z nagradzanych i innowacyjnych rozwiązań. Firma Prince Lionheart.rozpoczęła swoją działalność w 1973 roku, kiedy założyciele Tom i Linda McConnell rozpoczęli produkcję koni na biegunach w rodzinnym garażu. Od ponad trzydziestu lat firma nieustannie się rozwija aby pomóc dzieciom dorastać szczęśliwie i bezpieczenie.

Podczas posiłku rodzina powinna być w komplecie. Daje to dziecku poczucie bezpieczeństwa i cementuje rodzinę. Dlatego tak ważne jest, aby również maluszek mógł siedzieć obok rodziców.  Siedzisko boostPLUS ma wiele zastosowań - można ja postawić na podłodze, a także na normalnym, dużym krześle przy stole. Dzięki specjlanym pasom, osoba dorosła może je przymocować tak, aby dziecko się z niego nie zsuneło i czuło się wygodnie i komfortowo. BoostPLUS nie zajmuje dużo miejsca jak klasyczne krzesełko do karmienia. Dziecko może siedzieć na nim na dywanie i bawić się ulubionymi klockami, czy oglądać książeczkę.

BOOSTPLUS - rośnie wraz z dzieckiem:
1. Posiada podwójny system pasów mocowanych w trzech punktach (siedzenie jest niezwykle bezpieczne).
2. Posiada podszycie z TPE, które zapobiega poślizgowi i zarysowaniom.
3. Jest ergonomicznie zaprojektowane, uwzględnia potrzeby rosnących dzieci.
4. Tacę można założyć, ułożyć w dowolnej pozycji, można ją też zdjąć, jeżeli nie jest potrzebna przy stole.

Produkt przeznaczony jest dla dzieci, które mogą już samodzielnie siedzieć bez pomocy osoby dorosłej i tych w wieku od 12 miesiecy do ok. 5 lat i wagi 27 kg.

Gwarantujące największą wygodę siedzisko boostPLUS zapewnia bezpieczeństwo i zabawę w czasie siedzenia. Jest wytrzymałe i przenośne - doskonałe do użytku w domu i na świeżym powietrzu.

Maluchy mogą teraz zasiadać znacznie wyżej, a jednocześnie cieszyć się wygodą!

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.