Gryzak szczotka bugbrush

Oceń ten produkt jako pierwszy

75,00 zł

Dostępność: DOSTAWA W DRODZE

Gryzak BugBrush to absolutny "must-have" wśrod szczoteczek i gryzaków dla dzieci, u których pojawił się pierwszy ząbek. Został zaprojektowany z jasną misją - czyszczenia zębów bezstresowo, jednocześnie zapewniając dzieciom świetną zabawę.
SKU: BB001

Informacje dodatkowe

Producent BugBrush
Gwarancja 12 miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 24h
 

Opis produktu

Dlaczego codzienne szczotkowanie jest tak ważne już od pierwszego ząbka?

Pielęgnacja pierwszych ząbków jest tak samo ważna jak pielęgnacja zębów stałych u dorosłych. Zdrowe zęby mleczne są podstawą dla zdrowych zębów stałych, zapewniają poprawną wymowę oraz potrzebne są do spożywania codziennych posiłków. W większości przypadków próchnica dopada Maluchy w pierwszych 12 miesiącach od czasu pojawienia się pierwszych zębów. Dlatego właśnie utrzymanie w czystości ząbków dzieci jest tak ważne, ale i trudne dla wielu rodziców. Mycie zębów 2 razy dziennie jest konieczne, ale jakże trudne! Często jest to codzienna walka, która sprawia, że dziecko jest zniechęcone, zaczyna marudzić, a rodzice stresują się nie mniej niż ich pociecha.

Jak zadbać o zdrowy uśmiech Maluchów bez zbędnego stresu?

Kluczem do rozwiązania problemu jest specjalnie zaprojektowany gryzaczek- szczoteczka stworzony specjalnie dla dzieci i przeznaczony do samodzielnego użytkowania. BugBrush to pierwszy gryzaczek który skutecznie czyści płytkę nazębną łącząc właściwości skutecznej szczoteczki oraz całkowicie bezpiecznego gryzaka. BugBrush posiada włosie, które jest 10 razy bardziej miękkie niż w standardowej szczoteczce. Symetryczny kształt zapewnia łatwe chwytanie małym rączkom, co zachęca Maluchy do gryzienia, czyszcząc przy tym ząbki z resztek jedzenia i  zmniejszając ryzyko próchnicy.

Jak zbudowany jest BugBrush?

Gryzaczek posiada mięciutkie włosie o długości 5 mm, które umożliwia skuteczne czyszczenie ząbków przesuwając włosiem od lewej do prawej strony. Standardowe, podłużne szczoteczki mogą grozić zadławieniem. BugBrush dzięki swojej "konstrukcji" jest całkowicie bezpieczny, przeznaczony do samodzielnego użytkowania poprzez gryzienie jak przy standardowym gryzaku dla niemowląt.  W postaci  uśmiechniętego robaczka,  z pewnością zostanie najlepszym przyjacielem od pierwszego ząbkowania.

Instrukcja użytkowania

Gryzak powinien byc stosowany po posiłku pod nadzorem osoby dorosłej. BugBrush może być stosowany z pastą do zębów lub bez, przy czym nie należy przekraczać zalecanej, dziennej dawki fluoru dla danego wieku dziecka! Należy pamiętać, że gryzak nie jest zamiennikiem codziennego szczotkowania zębów!

Czyszczenie

Aby utrzymać gryzaczek BugBrush w czystości, należy wypłukać go w czystej wodzie i pozostawić do wyschnięcia. Jeśli włosie zaczyna być spłaszczone, wystarczy zanurzyć BugBrush we wrzątku na kilka minut, a włosie będzie wyglądać jak nowe. Gryzak można wkładać do sterylizatora.  

Bezpieczeństwo

Przed podaniem gryzaka dziecku, dokładnie go obejrzyj. Przy jakichkolwiek oznakach uszkodzenia lub zużycia, należy go wymienić. To nie jest zabawka. 

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.