Edukocyk dziecięcy m, środki transportu, jade

Oceń ten produkt jako pierwszy

169,00 zł

Dostępność: W magazynie

Idealny w domu i na zewnątrz, w wózku i w foteliku, a także w łóżeczku! Cudownie miękki i ciepły EduKocyk CuddlyZOO o wymiarach 80 x 100 cm.

SKU: CZ112

Informacje dodatkowe

Producent CuddlyZOO
Gwarancja 12-miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 1 - 3 dni
 

Opis produktu

Kocyk jest wykonany z 2 rodzajów tkanin: niezwykle miękkiej i milutkiej warstwy minky, która ogrzeje maluszka w chłodne dni oraz bawełny drukowanej w kolorowe, edukacyjne wzory.

Miękki kocyk delikatnie otuli malucha.

To połączenie barwnej bawełny i ciepłego minky spodoba się fanom środków transportu.

Gdy dziecko podrośnie, kocyk może stać się matą edukacyjną, wykorzystywaną do nauki i zabawy:

 • sortowania (Co jeździ? Co pływa? A co lata?);
 • nazywania i szukania informacji (od prostych pytań: Co to jest? Pokaż traktor! Po bardziej dociekliwe: Czym się różni sterowiec od balonu? Czy batyskaf to łódź?);
 • rozróżniania kierunków (Które auta jadą w lewo? Co leci w górę? Pod czym jest znak stop?);
 • liczenia (Ile pojazdów ma dwa kółka? Ile tu autobusów?);
 • zgadywania (Co to jest: ma gąsienice i żółtą kabinę?);
 • logicznego myślenia (zabawa w 3 pytania – jedna osoba pyta, druga odpowiada tylko TAK lub NIE, np.: Czy to lata? Czy ma śmigło? Czy to helikopter? Pytań może być więcej – to zależy od wieku dziecka.);
 • rozpoznawania znaków drogowych i objaśniania ich znaczenia.
 • Przy okazji zabawy kocykiem warto też poruszyć z dzieckiem temat bezpiecznego przechodzenia przez drogę i prawidłowego zachowania się na przejściu dla pieszych.

  Ponadto:

  Użyte w EduKocykach wzory tkanin bawełnianych zostały zaprojektowane specjalnie dla nas i są niepowtarzalne.

  Dołożyliśmy starań, aby kolory były żywe, bo takie właśnie barwy są interesujące dla dziecka.

  Funkcjonalność

  Spokojny i komfortowy sen - dzięki dwóm warstwom materiału kocyk jest ciepły, a warstwa bawełniana sprawia, że jest również przewiewny i oddychający. Kocyk zapewnia maleństwu optymalną temperaturę. Można nim przykryć dziecko w łóżeczku, ale też w wózku czy foteliku samochodowym.

  Rozwój zmysłów – warstwa delikatnego materiału minky z wypukłymi kropeczkami pobudza zmysł dotyku dziecka i dostarcza mu bodźców sensorycznych– świetnie nadaje się do podłożenia maluszkowi, który leżąc na brzuszku uczy się podnosić czy próbuje pełzać.

  Edukacja – pragniemy, aby nasze EduKocyki służyły dzieciom jak najdłużej, dlatego stworzyliśmy takie wzory, które mogą wspomóc edukację dziecka: zapoznać z numerem alarmowym, alfabetem, cyframi czy zabytkami świata. Otaczanie dziecka przedmiotami mającym charakter poznawczy ma wpływ na jego wiedzę ogólną, ale też na rozwój inteligencji. Umysł małego dziecka jest najbardziej chłonny we wczesnym wieku, dlatego z nauką nie należy zwlekać.

  Kocyki Cuddle Zoo mogą towarzyszyć maluchom od pierwszych dni, kiedy to dzieci ćwiczą wzrok i ich uwagę przyciąga kontrast. Później uczą się wyodrębnić przedmiot z tła, dokonując spostrzeżeń o charakterze globalnym – tak zakodowane informacje potrafią wykorzystać z biegiem czasu, kiedy już umieją dostrzec i złożyć w całość poszczególne elementy obrazu.

  Nasze kocyki rosną razem z dzieckiem – z miłego okrycia i zabawnego wystroju pokoju stają się wartościową pomocą sprzyjającą poznawaniu świata.

  Jakość

  Tkaniny są najwyższej jakości, wytrzymałe, nie tracą kolorów.

  Edukocyk jest lekki i łatwy do prania. Przyświeca nam zasada, że to co dla dzieci, musi być wykonane starannie i solidnie.

  Materiały, z jakich wykonano kocyki spełniają najsurowsze  normy bezpieczeństwa, potwierdzone CERTYFIKATEM OEKO-TEX 100 W KLASIE I.

  Wyjątkowy produkt, najlepszy, bo polski!

  Wymiary: 80 x 100 cm, (+/- 2 cm)

  Skład: bawełna 100%, poliester 100%

  Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa

  Recenzje

  Jak oceniasz ten produkt? *
  Oceniam ten produkt na

  Tagi

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.