Zabawka kreatywna DENA Kid + House zielona

Oceń ten produkt jako pierwszy

49,00 zł

Dostępność: W magazynie

Hiszpańska marka Dëna stworzyła silikonowe zabawki do kreatywnej zabawy, stymulujące manulane zdolności maluszka, rozwijające jego wyobraźnię i kreatywność. Dzięki szerokiemu zastosowaniu silikonowych zabawek mogą one towarzyszyć Twojemu dziecku przez długie lata.

SKU: D01003

Informacje dodatkowe

Producent Dena
Gwarancja 12 miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 1 - 3 dni
 

Opis produktu

Zabawki Dëna to 3 w 1 - gryzaczki, zabawki kreatywne gwarantujące dobrą zabawę i rozwijające motorykę dzieck oraz foremki do pieczenia.

Dzięki platynowemu silikonowi - miękkiemu materałowi z jakiego zrobione są zabawki, będą one mogły stymulować Twoje dziecko już od pierwszych dni życia. 

W wieku do 1 roku życia - pierwsza zabawka

Twoje dziecko rozwija się z każdym dniem. W pierwszym okresie życia ma jedynie odruchy bezwarunkowe. Po pierwszym miesiącu życia zaczna łapać przedmioty. Kiedy coś przykuje uwagę maluszka stara się to dosięgnoć i włożyć do buzi. To jego naturalny sposób poznawania otaczającego go świata.Dëna to zabawka i gryzak w jednym. Wykonany jest w 100%  miękkiego platynowego silikonu bezpiecznego dla najmłodszych. W późniejszym czasie zabawki Dëna zachęcają maluszka do raczkowania i pomagają w jego rozwoju psychoruchowym.

Jednak to Ty jesteś jego największym bodźcem dlatego rozmawiaj z dzieckiem, baw się z nim i przytulaj.

w wieku 1 - 2 latka - 100% bezpieczna zabawa

Po etapie raczkowania, który ma ogromne znaczenie dla rozwoju fizycznego Twojego dziecka nadszedł czas, by doskonalić nabyte umiejętności i rozwijać nowe.Na tym etapie maluszek jest już w stanie samodzielnie się podnieść, utrzymać i zaczyna stawiać pierwsze kroczki. Zachęć dziecko umieszczając kolorowe zabawki w pewnej odległości, tak by musiało do nich samodzielnie podejść. Na tym etapie życia zabawki edukacyjne Dëna są równiez idealne ponieważ są miękkie i Twoje dziecko może je gryźć, bezpiecznie nimi uderzać, wchodzić na nie i rzucać oraz bawić się nimi podczas kąpieli. A to wszystko w bezpieczny sposób.

w wieku 2-3 latka - nauka przez zabawę

To czas niesporzytej energii i wzmorzonej aktywności fizycznej. Twoje dziecko spędza czas na bieganiu, skakaniu, wspinaniu się. Dzięki zabawkom edukacyjnym Dëna Twój maluszek nauczy się klasyfikować przedmioty według kształtu i koloru, zacznie budować pierwsze budowle.

w wieku 3 - 4 lat - wspólna zabawa

To czas swobodnej zabawy i rozwoju kreatywności u dziecka. Na tym etapie eksperymentuje ono z zabawkami i materiałami, które już zna w inny sposób. Zaczyna wymyślać własne gry, których tworzenie zabawki  Dëna wspomagają, dając dziecku nieograniczoną ilość kombinacji.

w wieku 4 -5 lat - budujcie kreatywne konstrukcje

W tym wieku dziecko staje się niezależne. Ma rozwiniętą koordynację ruchową i zdolności motoryczne. Przed ukończeniem piątego toku życia zaczyna używać kciuków i palców wskazujących aby podnieść kredkę czy ołówek., uczyć się używać nożyczek i budować coraz to bardziej skomplikowane konstrukcje. Zabawki Dëna pozwolą mu zbudować wyższe, bardziej wyszukane i satysfakcjonujące budowle, czy wymyślać historie, odrysowywać kontury, układać logicznie przedmioty czy uczyć się podstaw matematyki.

 w wieku 5-6 lat – wspólne rodzinne gotowanie

Na tym etapie życia dziecko ma ochotę uczyć się i uwielbia uczestniczyć w pracach domowych, chcąc pomagać we wszystkim. Jest ciekawe nauki pisania i czytania, zaczyna rozumieć podstawy matematyki. Z zabawkami Dëna możecie wspólnie przygotować i upiec pyszne babeczki, czy zrobić jajka sadzone w nowych kształtach. Silikon na bazie platyny to materiał stosowany również do produkcji najwyższej jakości form do pieczenia. Nadaje się do użycia w kuchence mikrofalowej i piekarniku, może być myy w zmywarce, umieszczany w lodówce i zamrażalniku

W zestawie znajdziecie  1 ludzika i 1 domek

Materiał: Silikon Platynowy zgodny z europejskimi normami EN-71

Nie zawiera: BPA, PVC, Ftalanów, Lateksu

Dla dzieci: od 10 miesiąca życia

Zabawka zgodna z normami:

EN 71-1:2014

EN 71-2:2011+A1:2014

EN 71-3:2013+A1:2014

 

Recenzje

Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.