Nie masz produktów w koszyku.

- Spacer z dzieckiem Bibabu.pl

przez Anna Lisiecka 17.08.2016 12:33 Komentarze

  

Jeśli niedawno zostaliście szczęśliwymi rodzicami i przed Wami pierwsze spacery -  zobaczcie co może Wam się przydać. 

Przede wszystkim należy zadbać o maleństwo w wózku - mieć pod ręką Kocyk lub Otulacz, tak aby w razie chłodu dziecko nie zmarzło. Pogoda bywa zmienna, więc nawet gdy wychodzimy w słoneczny dzien, warto zabrać ze sobą coś do przykrycia. W naszej ofercie znajdziecie zarówno kocyki : https://www.bibabu.pl/akcesoria-do-pokoju/do-lozeczka/kocyki, jak i otulacze przystosowane do fotelików samochodowych, czy wózków, mające specjalne otwory na pasy bezpieczeństwa: https://www.bibabu.pl/w-podrozy/na-piechote/aspiworki-otulaczki.

Jeśli maluszek karmiony jest z butelki, dobrze jest mieć pod ręką butelkę z mleczkiem schowane do Termoopakowania, które pozwoli dlużej utrzymać temperaturę napoju: https://www.bibabu.pl/w-podrozy/do-torby/termoopakowania. W naszej ofercie znajdziecie termotorby na jedną lub więcej butelek, w różnych kolorach i różnych marek.

Przydatny, zwłaszcza dla mamy jest też Organizer do Wózka, do którego można schować ulubioną zabawkę maluszka, klucze, butelkę z napojem lub bidon, telefon: https://www.bibabu.pl/organizer-do-wozka-grab-go-chevron.html. Świetnie zastąpi torbę do wózka, gdy mama udaje się jedynie na krótki spacer lub do sklepu i nie potrzebuje zabierać ze sobą pieluszek i zapasowych ubranek.

Podczas spaceru przydatny może okazać się także Pasek Bezpieczeństwa do wózka. Jeśli rodzic idzie nie tylko z maluszkiem w wózku, ale i ze starszakiem, to często musi miec oczy na około głowy. W takich chwilach nie trudno o roztargnienie. Ale dzięki paskowi https://www.bibabu.pl/pasek-bezpieczenstwa-do-wozka.html, rodzic zawsze będzie "przy wózku" i opiekun może czuć się bezpiecznie, bo wózek sam "nie odjedzie". 

 

Skomentuj

* Wymagane pola