Nie masz produktów w koszyku.

- Pierwsza kąpiel dziecka Bibabu.pl

przez Anna Lisiecka 11.04.2017 15:31 Komentarze

Jeśli niedługo zostaniecie rodzicami i pomału kompletujecie wyprawkę dla dziecka, to na pewno zastanawiacie się jaka wanienka będzie dla niego najlepsza. Pod uwagę warto wziąć nie tylko jej wielkość i cenę, ale przede wszystkim praktyczność! Na rynku jest wiele modeli, ale tylko firma Luma oferuje klientom praktyczny zestaw zawierający aż 8 elementów: wanienkę oraz stojak, wkładkę do wanienki, termometr do kąpieli, zestaw do manicure dla niemowląt, szczotkę i grzebień, a także wiaderko z przykrywką i rurkę do odprowadania wody. 

Warto zaznaczyć, że wanienka dla niemowląt jest dostępna w kilku wariantach kolorystycznych.

Maluszkowi z pewnością przyda się ręczniczek z kapturkiem. Ważne, żeby był mięciutki i nie podrażniał wrażliwej skóry dziecka.

Gdy mamy w domu już nieco większe dziecko, które kąpie się w tradycyjnej wannie, to aby umilić mu ten wieczorny rytuał warto zaopatrzyć się w zabawki do kąpieli. Dzieci uwielbiają zabawę w przesypywanie lub przelewanie, więc zestaw kubeczków do kąpieli Skip Hop powinien je zadowolić. A jeśli mamy w domu małego fana puzzli – to z pewnością spodoba mu się nasza kolejna propozycja: puzzle do kąpieli, które można przyklejać do ścianek wanny lub płytek w łazience.

Aby wokół wanny nie było bałaganu, warto zawiesić na ścianie organizer łazienkowy. Schować do nich będzie można wszelkie zabawki do wanny, a i kosmetyki kąpielowe dla dziecka powinny się w nich też zmieścić. Z reguły przyczepia się je za pomocą przyssawek do płytek łazienkowy, które jedynie wystarczy mocno docisnąć.

Życzymy wesołego pluskania! 

Skomentuj

* Wymagane pola