Nie masz produktów w koszyku.

- KONKURS - Do wygrania lanczówka Constructive Eating! Bibabu.pl

przez Anna Lisiecka 20.02.2014 11:32 Komentarze

Wczoraj na naszym fanapage'u ruszył konkurs, w którym możecie wygrać oryginalną lanczówkę Constructive Eating! Nigdzie takich nie znajdziecie, nie mamy ich jeszcze w stałej ofercie, dlatego śmiało możemy powiedzieć, że nagrody są WYJĄTKOWE!

Lanczówka Constructive Eating zapinana jest na 1 suwak umożliwiający w pełni 'rozwinięcie' torby i zamienienie jej w matę do jedzenia lub zabawy. Wewnątrz znajduje się pasek, za który można włożyć sztućce oraz specjalna guma, za którą można schować talerz (sztućce i talerz można dokupić osobno, nie należą do zestawu http://www.bibabu.pl/zestaw-koparkowy.html). Zarówno na zewnętrznej jak i wewnątrznej stronie lanczówki umieszczono obrazki maszyn budowlanych przenoszących warzywa i owoce (w wersji granatowej)! W wersji fioletowej - obrazki przedstawiają bajkowy świat leśnych wróżek, hodujących kwiaty i dynie!

       

Do lanczówki można spakować drugie śniadanie dla przedszkolaka, maluszka w żłobku lub prowiant na wycieczkę. Zmieści się w niej nie tylko kanapka, ulubiony owoc, czy napój w butelce lub kartoniku, ale również mała przekąska oraz sztućce,  talerzyki serwetka!

Lanczówka jest naprawdę duża i pojemna. Jej wymiary to: (cm) 25 x 25 x 12, a po rozłożeniu otrzymujemy matę/ podkładkę do jedzenia o wymiarach: (cm) 57 x 56.

Lanczówka w odróżnieniu od talerzy i sztućcy Constructive Eating, została wyprodukowana w Chinach.

Czyszczenie: należy przetrzeć mokrą szmatką (nie ostrą). Wolno prać w pralce.

Lanczówka przeznaczona jest dla dzieci w różnym wieku, jednak producent zaleca używanie jej dzieciom w wieku 2-4 lata.

Warto też zaznaczyć, że produkty Constructive Eating nie zawierają szkodliwych substancji (ftalany, PVC, BPA) i spełniają wymagania FDA!

Skomentuj

* Wymagane pola