Nie masz produktów w koszyku.

- Produkt dnia - Chusta BYKAY AQUA CARRIER Bibabu.pl

przez Anna Lisiecka 12.09.2013 13:24 Komentarze

 Właśnie do naszej oferty dołączyły rewelacyjne produkty - chusty holenderskiej marki  BYKAY! O zaletach noszenia dzieci w chuście napisano już wiele, więc nie ma co się powtarzać. Wiadomo, że niesie to za sobą mnóstwo plusów, zarówno dla dziecka jak i rodzica.

Dlatego już od dłuższego czasu planowaliśmy wprowadzenie chust do oferty BiBaBu. Szukaliśmy na rynku czegoś wygodnego i oryginalnego i udało się! Najpierw urzekło mnie wzornictwo BYKAY. A gdy dotknęłam chusty, nie mogłam wprost uwierzyć, że chusta może być tak miękka! Pamiętam swoją elastyczną sprzed kilku lat. Była sztywna, w dotyku nawet lekko szorstka. BYKAY jest chustą bawełnianą, wykonaną z bawełny posiadającej certyfikat OKO-Text Standard 100, oznaczającej produkt najwyższej jakości. Jest niezwykle miła w dotyku i miękka, aż chce się ją założyć chociażby jako szal :) 

Fajne jest też to, że do każdej chusty producent dodaje gadżet dla maluszka - czapeczkę, bandankę, szaliczek lub smyczkę do smoczka w kolorach nawiązujących do chusty.

Wśród bogatej gamy kolorystycznej BYKAY jest jedna, niepozorna chusta w kolorze czarnym. Ta niepozorna perełka to AQUA CARRIER - chusta do której można włożyć maluszka i pójść z nim na basen lub pod prysznic. Wykonana jest z oddychającego materiału, odprowadzającego i przepuszczającego wilgoć i pot.

Chusta chroni także przed promieniami UV i można ją używać również na powietrzu jak każdą inną chustę.

Jej dodatkowym atutem jest także cena - jedyne 139 zł. A kupić możecie ją tu: http://www.bibabu.pl/bykay-chusta-aqua.html

Skomentuj

* Wymagane pola