Nie masz produktów w koszyku.

- Gadżety przydatne w podróży samochodem Bibabu.pl

przez Anna Lisiecka 18.07.2016 13:11 Komentarze

Jeśli przed Wami wakacje i długa podróż samochodem z dzieckiem, to z pewnością przyda się Wam kilka gadżetów, które umilą tę podróż i przyczynią się do tego, że nie będzie ona koszmarem :) Jak wiadomo długa jazda autem jest męcząca, ale jakoś trzeba ją przeżyć.

Jeśli będziecie podróżować z niemowlakiem, to z pewnością przyda Wam się Podgrzewacz do butelek. Dzięki niemu nie będziecie musieli szukać stacji benzynowej, czy przydrożnej restauracji, aby podgrzać mleko, czy wodę dla dziecka. Podgrzewacz nie wymaga baterii, ani innego rodzaju zasilania - posiada wkład grzewczy wielokrotnego użytku, który umożliwia podgrzanie butelki i dodatkowo utrzymuje ciepło przez kilka godzin. Więcej informacji o nim przeczytacie na naszej stronie:

Rodzicom podróżującym z maleństwem jadącym tyłem do kierunku jazdy z pewnością przyda się Lusterko do obserwacji dziecka np. to od JJCole, które dodatkowo może posłużyć jako uchwyt na tablet. Więcej o jego zaletach przeczytacie tu: 

Do utrzymania porządku na tylnej kanapie samochodu przyda się z pewnością Organizer do Samochodu, który dodatkowo ochroni przedni fotel przed zabrudzniem z butów maluszka. Ponadto ma kilka pomyslowych kieszonek, do których można schować butelkę z piciem, ulubioną książeczkę, czy mokre chusteczki potrzebne w podróży. Więcej o nim na naszej stronie: 

 

W utrzymaniu porządku w aucie pomoże także inny Organizer Podróżny, dużo większy i pojemniejszy, który stawiamy na tylnej kanapie - można do niego włożyć również zabawki, czy jedzenie i picie. Dzięki temu wszystko będziemy mieli pod ręką w jednym miejscu! Więcej informacji poznacie tu:

A gdy dziecku w podróży zrobi się chłodno, warto mieć pod ręką coś do okrycia np. Miękki Kocyk Skip Hop, który po zwinięciu może posłużyć jako podusia. Jest mięciutki i przyjemny w dotyku.

 

Jeśli podrózujecie ze starszakiem, to z pewnością przyda mu się Stolik Podróżnika, który bardzo prosto "stawia się" na foteliku samochodowym. Dziecko może na nim kolorować, oglądać książęczki, układać puzzle, czy grać z rodzeństwem w gry. Stolik dostępny jest w kilku kolorach. Więcej informacji o nim przeczytacie tu:

  

 

 

 

 

Skomentuj

* Wymagane pola