'baby and the city kraków"

29,90 zł

Dostępność: W magazynie

"Baby and the city - KRAKÓW" to przewodnik po rodzicielstwie i wielkim mieście. Książka napisana przez Paulinę Guzik, dziennikarkę, ale przede wszystkim mamę dwójki dzieci, która stosunkowo nie dawno przeprowadziła się do stolicy Małopolski i wózkiem, autem, pieszo przemierzała miasto próbując je poznać.

SKU: mg-01

Informacje dodatkowe

Producent Media Guzik
Gwarancja 12-miesięczna gwarancja producenta
Wysyłka 24h
 

Opis produktu

"Baby and the city - KRAKÓW" to przewodnik po rodzicielstwie i wielkim mieście. Książka napisana przez Paulinę Guzik, dziennikarkę, ale przede wszystkim mamę dwójki dzieci, która stosunkowo nie dawno przeprowadziła się do stolicy Małopolski i wózkiem, autem, pieszo przemierzała miasto próbując je poznać. W książce przyszłe i młode mamy znajdą informacje od A do Z, gdzie, czego i jak szukać w Krakowie - od ciąży i porodu poczynając przez wiek niemowlęcy Waszego dziecka aż do momentu, kiedy pójdzie do przedszkola.

Książka jest przewodnikiem po urzędach, kawiarniach i restauracjach, kinach i teatrach, sklepach - jednym słowem po miejscach przyjaznych rodzinom z dziećmi i dzieciom. Rodzice znajdą tu informacje o miejscach, do których mogą wspólnie chodzić z maleństwem na zajęcia rozwijające, czy fitness.

Książka to także poradnik pisany pod czujnym okiem ekspertów w dziedzinie ciąży, pielęgnacji i wychowania dzieci.To książka dla rodziców, dziadków, niań z Krakowa, dla turystów, a także dla tych, którzy przeprowadzili się do Krakowa z innych części Polski, czy świata.

Recenzje

Review by:
Autorka miała genialny pomysł z tą książką! Jest super! Polecam wszystkim przyszłym i aktualnym mamom małych dzieci. Esencja wiedzy o tym gdzie pójść, co kupić itp dla wszystkich krakowskich mam :) (Dodano 09.07.2013)
Jak oceniasz ten produkt? *
Oceniam ten produkt na

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.